Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisbabát várok egy még házas...

Kisbabát várok egy még házas férfitól ,” több mint egy éve intéződik a válás” Félek hogy mire megszületik a kicsi addigra nem fog lezáródni a válóper! Szerintetek így kaphatja az ő vezetéknevét?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 12:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/160 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek kaphatja a nevét, elmentek a Kormányablakba és elintézitek az apaságit, amit majd a kórházban elkérnek.
2021. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/160 anonim ***** válasza:
69%
Ó persze... Tudod hány pasi hitegeti ezzel a nőt, hogy jajj, éppen válok ám, csak aaaaannyira elhúzódik... :D Hihetetlen, hogy van még nő, aki ezt beveszi. Inkább keress egy normális pasit, hogy legalább a gyerekedet ne kelljen egyedül nevelned, mert gondolom nem arra vagy berendezkedve, ha ennyire számítottál a másik pasira. :/
2021. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/160 anonim ***** válasza:
68%
Arra ne számíts, hogy elvesz. Veled lesz, de csak míg a gyereksírás, meg a kicsivel megnövekedő kiadások el nem kezdi zavarni.
2021. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/160 anonim ***** válasza:
46%

Megáll az eszem a sok kioktató, idióta válaszolón, komolyan.

A kérdező NEM azt kérdezte, hogy kinek mi a véleménye a helyzetről, hanem hogy a gyerek kaphatja-e az apuka nevét így is.

Amúgy meg, barátnőm (most már) férje az előző feleségtől 4 (!) évig vált. Mindig volt valami akadékoskodás, vagyonmegosztással, előző gyerekkel, ha nem, akkor asszonyka "beteg" lett és nem tudott megjelenni a tárgyaláson. Már megvolt a gyerek, mire kimondták a válást (simán az apuka nevét kapta), utána meg is házasodtak, és 24 éve vannak együtt.

Csak jó itt károgni az otthagyott első feleségeknek:DDDDDDDDDD

2021. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/160 anonim ***** válasza:
23%
#16 Hát, sajnálom, ha én is a "kioktató válaszommal" összetörtem az illúzióidat. Egyébként nem otthagyott feleség vagyok, hanem egy férj, aki ne tudd meg hány nőt hiteget azzal, hogy folyamatban a válás. :D Hülye lennék elválni! Fizethetnék gyerektartást, nem lenne aki finom kajákat főz, takaríthatnám a lakást egyedül. Tudod milyen nehéz ezekhez nőt találni? A szexhez viszont könnyű, úgyhogy élek is a lehetőséggel elég gyakran. :)
2021. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/160 anonim ***** válasza:
45%

17.

Nem zavar, hogy a kérdező leírta, hogy együtt élnek?

2021. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/160 anonim ***** válasza:
14%
#18 Én is van hogy összeköltözök egy-egy szeretőmmel néhány hónapra. A családnak olyankor "üzleti úton vagyok". :D Aztán ha megunom, vagy hiányzik az otthoni koszt, akkor spurizok haza.
2021. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/160 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna hogy egy kérdésre ilyen reakciók érkeznek! 🙈

De elfogadom mindenkinek a válaszát,aranyosak vagytok,köszönöm!

Az,hogy a válás miért tart eddig azzal tisztában vagyok,csak úgy gondoltam hogy ez nem tartozik a kérdésemhez,nem kell magyarázkodnom!

Én szerencsére 100%ig bízom a páromban,nagyon sajnálom hogy sokatoknak rossz tapasztalatai vannak!

2021. jan. 9. 15:10
 19/160 anonim ***** válasza:
45%

19.

Ebben az esetben is fizethetnél gyerektartást, mert, ha a szeretőd lenne terhes, az ő gyerekének is járna.

2021. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/160 A kérdező kommentje:

19/

👏👏👏

2021. jan. 9. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!