Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisbabát várok egy még házas...

Kisbabát várok egy még házas férfitól ,” több mint egy éve intéződik a válás” Félek hogy mire megszületik a kicsi addigra nem fog lezáródni a válóper! Szerintetek így kaphatja az ő vezetéknevét?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 12:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/160 anonim ***** válasza:
77%
A válás két, maximum 3 tárgyalás, nem húzódik egy évig. Max a gyermekelhelyezes és a vagyonmegosztás az, ami ennyi idő alatt nem zajlik le
2021. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/160 anonim ***** válasza:
93%
Semmi köze a válásához, nősként is tehet apasági elismerő nyilatkozatot.
2021. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/160 anonim ***** válasza:
3%
#21 A saját, már meglévő gyerekeimre gondoltam. Szerinted nincs annyi eszem, hogy a szeretőimmel védekezzek? :'D
2021. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/160 anonim ***** válasza:
86%

25 csak ra ne fazz:-). Vannak tuti noi praktikak...csak a nincs szex a biztonsagos.

Kerdezo: nemreg valtam. Megmondta az ugyved, hogy kulon van a valoper es a vagyonmegosztas a mostani torvenyek szerint. Tehat ahogy irta valaki, még gyerekek miatt se tart egy evig a valas es covid idejen se. A vagyonmegosztast meg ne vedd a valashoz azon mehet sokaig a vita. Gyereket a nevere vehet csak apasagi elismerot kell alairnia.

Nehogy at legyel vagva. Vigyazz. Lasd az itt vidamkodo ferjet, valoban sokan mondjak valofelben vannak. Es van mar kulon ceg/szolgaltatas arra, hogy gyartson hamis dokumentumokat akar a szeretonek, akar a felesegnek/ferjnek, pl hamis szallodai szamla, vonatjegy, sot akar valasi papir is.

Tehat ha majd az apasagit nem akarja alairni es akadekoskodik, hogy de azt valas nelkul nem is lehet, akkor at vagy vagva.

2021. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/160 anonim ***** válasza:
83%

"Én szerencsére 100%ig bízom a páromban"


Az ilyen dumára mindig felhúzom a szemöldököm. Konkrétan tudod róla, hogy egy gerinctelen hazug szemétláda, hisz veled csalta a feleségét. Tényleg olyan hülye vagy, hogy azt hiszed veled nem fogja ugyan ezt megcsinálni amint kicsit rád un? Tudom ilyenkor jön a szöveg, hogy a zasszonnyal már 10 éve nincs szex és amúgy is egy hülye pitsa, csak x meg y meg z dolog miatt nem vált eddig, bla-bla-bla...

2021. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/160 anonim ***** válasza:
15%
#26 Ismerem az összes ilyen kis trükköt, gondolom neked is ezek segítségével lett gyereked. :P Arra szerencsére még egyikőtök sem jött rá, mivel játssza ki, ha a pasi elköttette magát. ;)
2021. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/160 anonim ***** válasza:
79%

Nincs jogi akadálya annak, hogy az ő nevét kapja a gyerkőc.

Akik "kioktatnak", tényleg aggódnak, kívánom, hogy te légy a szabályt erősítő kivétel.

2021. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/160 anonim ***** válasza:
23%

Tök mindegy, hogy elválik-e vagy sem, akarja-e a gyereket vagy sem, önként nevére veszi-e vagy sem.


Keresd fel lakhelyed szerint illetékes önkormányzat gyámügyi osztályád. Add elő, mi a problémád, és segítenek.

2021. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/160 anonim ***** válasza:
35%
Hát én 2020 januárjában adtam be a papírokat, akkor áprilist mondtak, hogy tárgyalás lesz, és végül a covid miatt októberben volt...ez Budapesten. Simán lehet, hogy elhúzódik eddig, főleg ha vagyonmegosztástól kezdve minden van.
2021. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/160 anonim ***** válasza:
64%
31, ez hülyeség. A vagyonmegosztás külön van. A válást gyorsan kimondják. Békéltetővel együtt 3 tárgyalás.
2021. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!