Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisbabát várok egy még házas...

Kisbabát várok egy még házas férfitól ,” több mint egy éve intéződik a válás” Félek hogy mire megszületik a kicsi addigra nem fog lezáródni a válóper! Szerintetek így kaphatja az ő vezetéknevét?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 12:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/160 anonim ***** válasza:
61%

Nem jár vállveregetés, ilyenről szó sem volt. Semmi nem jár, de főleg nem idegen emberek kioktatása.

Én férfi vagyok, egy bizonyos ponttól nekem is csak egy papír.

2021. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/160 anonim ***** válasza:
63%

Valaki tudna normális stílusban választ adni arra, hogy miért feltételezi mindenki azt, hogy a teherbe esett nő a hibás és a szar?


Csak azért, mert nekem ez a változat is megfordult a fejemben, illetve az is, hogy mi van ha a pasi felesége a ludas valamiben?!


Én elhiszem, hogy egy ilyen történet indulatokat vált ki emberekből. De őszintén, miért kell így bántani a kérdezőt?

Tényleg nem tudhatjuk a pontos sztorit...

2021. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/160 anonim ***** válasza:
69%

A férfi ugyanúgy hibás, de a nő írta ki a kérdést. Nem kell érzékenykedni.


Ha a feleség ludas, akkor el lehet válni. Ennyire borzasztóan egyszerű. Ha a feleség nem akart volna válni, az eljárás megindítása után a bíróság akkor is szétválasztja a feleket. És utána a vagyonmegosztáson lehet huzakodni, ha akarnak.


A kérdező szerintem magasról tesz arra, hogy nála kiforrottabb értékrenddel élő emberek mit gondolnak. Aki felcsináltatja magát egy házas férfival, azt az ilyen apróságok pont nem érdeklik.

2021. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/160 anonim ***** válasza:
27%

61-es!

És milyen jól teszi...


Mekkora suttyó aki így beszél, hogy "felcsináltatja magát" Igazi "kifinomult értékrendre" utal.

2021. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/160 anonim ***** válasza:
29%

Mert az aztán baromi emberséges, hogy mindenki lehordja a kérdezőt minden szarnak, de senki nem tud semmi egyebet 😄😄😄

Ilyenek a nők...

2021. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/160 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen ez az embertípus: másoknak halált kíván, a házasság jelenését nem érti.
2021. jan. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/160 anonim ***** válasza:
62%

Mi érteni való van azon, hogy már válnak?

Ennyi volt részükre a házasság.

Lehet, hogy már 2 éve nincsenek is együtt, nem is éltek együtt...

2021. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/160 anonim ***** válasza:
31%
#56 Akadj már le a kérdezőről. Van olyan ember, aki egész életében nem tartotta többnek a házasságot egy papírnál (lehet, hogy kérdező is ilyen), meg van, aki házasodik, mert akkor épp fontos, de aztán, amikor válna, akkor már "csak egy papír" (jelen esetben a kérdező párja ilyen). Akkor miért a nőre mondod, hogy nincs kiforrott értékrendje?
2021. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/160 anonim ***** válasza:
27%

Még egyszer, lassabban:

- a nő szerint mindig csak egy papír volt, ő nem is kötött ilyet soha, tehát a "nem kell megkötni" részt betartotta. Most meg független férfival jött össze, akit a volt nejéhez már csak az a papír köt.

- a férfi régebben fontosnak tartotta a papírt, de már nem (ill. lehet, hogy régebben is a párja tartotta csak annak). A "ha nem több papírnál, nem kell megkötni" itt sem értelmezhető, hiszen akkor még fontosnak tartotta.

Mi alapján ítéled el őket, főleg a nőt?

2021. jan. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/160 anonim ***** válasza:
75%

"Én szerencsére 100%ig bízom a páromban"


Ne haragudj, de vagy iszonyat naív vagy, vagy ostoba.

Hogyan tudsz megbízni egy olyan emberben, aki:

- veled csalta a feleségét

- gyereket csinált egy másik nőnek (neked), miközben még el sem vált

- és a jelen helyzet alapján nem is akar válni, mert egy válás nem tart 1 évig még akkor sem, ha a másik fél nem akar válni


Én egy ilyen egyénben soha az életben nem tudnék megbízni.


Ismertem egy ilyen csajt. Az 55 éves pasija már 2 éve "folyamatosan vált", papírokkal, stb. Aztán mi lett? A csajt megunta, lapátra tette, keresett mást, és azóta is "válik".


Ha neked ez kell, akkor Have fun!

2021. jan. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!