Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisbabát várok egy még házas...

Kisbabát várok egy még házas férfitól ,” több mint egy éve intéződik a válás” Félek hogy mire megszületik a kicsi addigra nem fog lezáródni a válóper! Szerintetek így kaphatja az ő vezetéknevét?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 12:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/160 anonim ***** válasza:
28%
A putris az aki "odatartja az alfelét" Normáliséknál meg úgy van, hogy nem a papírra várnak, hanem élik az életüket.
2021. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/160 anonim ***** válasza:
79%

"Pl nekem is volt olyan időszakom, hogy nős voltam, elköltöztem a közös házból, a feleségem bosszúból nem akart válni. "


Hm, nem kell a feleség beleegyezése, akkor is elválasztanak, ha ő nem akarja.

2021. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/160 anonim ***** válasza:
34%

47-es! Te mi vagy, nő, vagy férfi? Az gondolkodik így, aki fél. Félsz, hogy téged is otthagynak valaki másért.


Nem tudom hol élsz te, nem is hallottál olyanról, hogy vége lesz egy kapcsolatnak? Legyen az házasság, vagy bármi.

2021. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/160 anonim ***** válasza:
63%
Azért nagyon durván kitűnik, hol tart az átlag értékrend. Ennyit ér a házasság intézménye, nagyon szomorú. Az is, hogy vannak nők, akik fel sem fogják, mi ezzel a gond. Nekem ilyen nők, akiknek ennyire semmit nem jelent a házasság intézménye, biztosan nem kellenének, akkor inkább a papírzsepi.
2021. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/160 anonim ***** válasza:
63%
49, nem lehet hogy egy olyan ember akinek a házasság jelent valamit? Erről írtam az előbb, 50 vagyok. Ez nem félelem kérdése hanem értékrendé.
2021. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/160 anonim ***** válasza:
20%

50-es! De te nem is akarnál ismerkedni, ha kapcsolatban élsz. Tehát soha nem fogsz megismerni ilyen nőt.

Egyébként ebben a kérdésben a házasság intézménye csak formaság. Abban lehetne igazad, ha úgy lenne most gyerekük, hogy a férfi felesége nem is tudna arról, hogy gond van a házasságukkal.

2021. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/160 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem azért legalább a gyerekvállalással illene megvárni a válóper végét. Tényleg ez már a házasság intézményének olyan sárba rántása... Jó biztos én vagyok régimódi, de nekem az ilyen az nem nő, elnézést!
2021. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/160 anonim ***** válasza:
37%

48-as! Én sem erőltettem, nem érdekelt, nem akartam vitatkozni.


51-es! A házasság addig jelent valamit, amíg együtt vannak. Ha már megbeszélték hogy elválnak, esetleg külön is költöztek, akkor csak a papírmunka van hátra, annak már semmi erkölcsi értéke nincs.



53-as! Persze, jobb lenne megvárni a végét, de lehet, hogy véletlenül lett a gyerek. Védekezés mellett is előfordul. Akkor vetessék el?

2021. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/160 anonim ***** válasza:
45%
Ne vetessék el a gyereket, de azért nehogy már vállveregetés járjon... A házasság addig tart, míg a bíróság ki nem mondja a válást. Vannak nők, akiknek ez csak egy papír, meg vannak olyan nők mint én, akiknek nem. Ennyi ez a történet.
2021. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/160 anonim ***** válasza:
53%

55!


Hja, mert a nő magát ejtette teherbe, ugye.... Nem azért a 10 fillérért, de ő független, a pasi házas, tan nem a nőt kellene szidni

2021. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!