Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisbabát várok egy még házas...

Kisbabát várok egy még házas férfitól ,” több mint egy éve intéződik a válás” Félek hogy mire megszületik a kicsi addigra nem fog lezáródni a válóper! Szerintetek így kaphatja az ő vezetéknevét?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 12:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/160 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem simán elképzelhető, hogy egy évig húzódik a válás. Persze rengeteg olyan van, ahol csak hitegeti a pasi a nőt, hogy majd elválik, de ha a kérdező látta a válási papírokat, akkor igazán nem kéne itt mindenkinek megkérdőjelezni a dolgokat. Nem erre vonatkozott a kérdés.

Én ismerek olyan esetet, ahol 7 (!) évig húzódott a válás! Mondjuk nagyon gazdag családról volt szó és sehogy sem tudtak megegyezni a pénzen. Csak azért mondom, hogy vannak ilyen esetek is.

2021. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/160 anonim ***** válasza:
84%
32, gyorsan, ha működik a bíróság. A húgomét háromszor halasztották tavaly január óta, egyetlen tárgyalás nem volt még.
2021. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/160 anonim ***** válasza:
60%

Mennyi károgó hülye hozzászóló van 😂😂😂

Kaphatja a vezetéknevét, apasági nyilatkozat kell hozzá.

2021. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/160 anonim ***** válasza:
65%
Az azért remélem megvan, hogyha téged megun, majd ugyanúgy ki fog dobni egy új csajért, mint a mostani feleségét érted.
2021. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/160 anonim ***** válasza:
24%

37-es! Neked egész életedben csak egy párod volt? Mert a legtöbb embernek nem. Mindegy, hogy van-e róla papír, együtt vannak, aztán lehet, hogy vége lesz és esetleg talál mást.


38-as! Ha te nő vagy és úgy gondolod, hogy felcsináltattad magad, akkor te vagy ürítőedény, ha férfi vagy, akkor a feleséged. Képzeld el, hogy a legtöbb nő, akinek gyereke van, az nem felcsináltatta magát, hanem gyereket akartak közösen. Valószínűleg a kérdező is ilyen.

2021. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/160 anonim ***** válasza:
77%
Gyereket akartak közösen úgy, hogy a férfi még házas? Jaj ez nagyon elegáns, sokra tarja magát a "hölgy" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/160 anonim ***** válasza:
78%

28-as hat tudok sikertelen elkotesrol😂 orvosi muhiba.

Engem meg ne minosits te szerencsetlen, csak ha ismersz. En ha hazassal talalkozok vagy aki tobb vasat tart a tuzbe azt felnyomom. Aztan a feleseggel egyutt rohogunk rajta vagy a tobbi csajjal. De gyereket biztos nem szereznek trukkok aran. Csak a vilag nem az en klonom szerencsere😂

2021. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/160 anonim ***** válasza:
34%

Az, hogy házas, nem azt jelenti, hogy együtt él a feleségével úgy, mintha minden rendben lenne.

Pl nekem is volt olyan időszakom, hogy nős voltam, elköltöztem a közös házból, a feleségem bosszúból nem akart válni. Éltem az életem, barátnőm is lett és ha úgy alakul, a gyermekvállalásban sem akadályozott volna. Aztán kb 2év múlva már meg lehetett beszélni a válást.

2021. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/160 anonim ***** válasza:
65%
A házas azt jelenti, hogy a törvény előtt ő egy másik ember házastársa. Ennyi. Pont. A "hölgy" úgy döntött, hogy neki ez így jó és elég. Nyilván ennyire tartja magát 🤣🤣🤣🤣
2021. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/160 anonim ***** válasza:
36%

"A házas azt jelenti, hogy a törvény előtt ő egy másik ember házastársa. Ennyi. Pont."

Így van, semmi mást nem jelent, válófélben vannak, nem akarnak együtt élni, nem szeretik egymást. Nem is értem, hogy mi az, hogy a hölgy ennyire tartja magát. Én sok boldogságot kívánok nekik!

2021. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!