Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Annyira kényelmes és jó...

Annyira kényelmes és jó itthon lakni, szégyen ez? 22/f

Figyelt kérdés

Jaja, tehát meg szülő hotelbe vagyok, mi több nem is dolgozok, februárba jelentkezek buszsofőrnek és utána is itthon szeretnék lakni, nekem soha nem voltak barátaim, barátnőm senki nem beszél velem, nincs személyiségem annyi vagyok, hogy megtudtam csinálni ezt a jogsit meg egy érettségit , ennyi volt bennem. Fejlődni sem tudok, nem érdekel semmi.


Szüleimet nem érdekli a dolog, csak "vigyázz magadra" mondják. Van másik házunk, de oda nem akarok menni mert kórház mellett van és mentő meg a forgalom zaja miatt nem tudok aludni rendesen.


2021. jan. 10. 01:38
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
22 évesen még nem szégyen.
2021. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Rendőr szerettem volna lenni, de nem lehetek mert diszkalkuliás vagyok, így lett ez , gyárról hallani sem akarok egyébként , elég volt 5 napig, zajt nem bírom, busz zaját sem amin vizsgáztam, egy ilyen Credo meg halk, szóval az jó lesz. Helyi járatra pl. azért nem megyek mert a leszállásjelző hangos, lehet autista is vagyok mert ez nem túl normális.


Köszi a válaszokat, nem pontoztam senkit sem, aki megosztott egy töredéket a magánéletéből, köszönöm, én tényleg nem beszélgettem egy jó éve .. másfél emberekkel csak oktatóval, vizsgabiztossal, persze a szüleimmel szoktam néha azért.


Alig várom, hogy dolgozhassak, de egyben félek is mert hatalmas felelősség , főleg első normális melóhely.. uhh!

2021. jan. 11. 00:02
 43/46 anonim ***** válasza:
0%

Ha Budapesten fogsz dolgozni akkor sokféle típusú buszt veszethetsz hangodat és kevésbé hangodat,csuklós buszt vagy szóló buszt.Vanhoolt vagy Mant, Mercedes,ikarust,stb és nem te fogod megmondani szerintem hogy melyen tipusu busszal gördülsz ki a garázsból.

Ha vidéken leszel busz soför az ottani buszokat nem ismerem ,de egy biztos mindig mindenhol a szolgálat vezető mondja meg ki hova megy .

2021. jan. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Vidék, annyira vidék, hogy azt gondolná egy belpesti, hogy oda már útlevél kell.


Itt az Ikarusokat ami még van azt idősebb sofőrök kapják , automata Credoval kezd egy kezdő itt.

2021. jan. 11. 07:14
 45/46 anonim ***** válasza:

Vidékre útlevél kell ez jó volt kérdező 🤣🤣🤣

Személy szerint Én mar evek óta Ausztria nagyvárosában élek nekem mar Pest is vidék 😂

2021. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Nincs veled nagy baj kérdező, nyomtál egy poént, tudsz kommunikálni...biztos vagyok benne hogy a kollégáiddal jól ki fogsz jönni!


Többieknek pedig üzenem hogy a mamahotel kifejezést (tudtommal) azokra szokták használni, akik:


-nem dolgoznak

-nem tanulnak

-nem segítenek a házimunkában


A kérdezőnek nemsoká lesz munkája, eddig tanult, szüleivel jó a viszony.

Ebben nincs semmi szégyeni való.


Kicsit "depressziós" szakaszban vagy, arra figyelj oda hogy a munkádat jól eltudd látni, nemsoká jön a tavasz, hidd el jobb kedved lesz, főleg ha a munkába is beleszoksz.



"Fejlődni sem tudok, nem érdekel semmi."


Ezt gondold át jobban, valahogy csak ment az a fránya érettségi, és a buszos jogis, nem ? :)


Sok sikert!


25/F

2021. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!