Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyukámat,...

Hogyan győzzem meg anyukámat, hogy elengedjen? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Beszéltük a barátnőimmel, hogy végre tartani kéne valamelyikünknél egy kisebb iszogatást. A legmegfelelőbb helynek a legjobb barátnőm barátjának a lakása bizonyult. Amikor felvetettem az ötletet anyukámnak (mondtam, hogy ott lesznek az én barátnőim, és a srácnak a haverjai) egyből ellenezte, mert „nem akarja, hogy idegen fiúkkal aludjak”. Hogyan tudnám meggyőzni, hogy engedjen el?🥺

2021. jan. 10. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? Hogy jutottok el oda? Normálisak a barátnőd párjának a barátai?
2021. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
17 vagyok, a barátnőmmel együtt mennénk, és mivel 8-ig nagyon nem lehetne normálisan bulizni, ott aludnék. Ismerem a barátait, bár igaz, hogy csak egyszer találkoztam velük
2021. jan. 10. 21:22
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Ezt elcseszted,nem kellett volna elmondani mibden apró kis részletet

Tudom , mert sokszor belefutottam ebbe a hibába én is

Ha van rá esély és nem mondtad ki nyiltan hogy nem ismered őket akkor próbáld meg jó fényben feltűntetni őket

Ha elszóltad magad már mindegy

2021. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
14%
17 évesen nem iszogathatsz, várd ki míg 18 leszel!
2021. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy egyszer már találkoztam velük. Akkor inkább fényeznem kéne őket, hogy mennyire normálisak voltak blablabla?
2021. jan. 10. 21:29
 6/24 anonim válasza:
28%
Felesleges
2021. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Azt kellett volna csak mondanod, hogy a baratnodhoz mesz, vagy esetleg harman lesztek max a pasijaval. Igy mar valoszinuleg ez eluszott.

Egyebkent dehogynem lehet 8-ig bulizni, inni 1-kor is el lehet kezdeni mondjuk egy hetvegi napon, 8-ig meg ketszer be is rugsz es kijozanodsz :D

Mi csinaltuk mar igy, mukodott , kozben tarsasoztunk, elvoltunk, aztan mindenki ment szepen haza :)

2021. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Máskor okosabb leszek, de azért nem fogom ennyiben hagyni (:
2021. jan. 10. 21:48
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
világjárvány van, ne tudom feltűnt-e
2021. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

10-esen nagyon nevettem. :D

Legközelebb tényleg mondd azt, hogy csak barátnőddel leszel, csajos estét tartotok. Így már nehéz lesz meggyőzni, de hátha, ha jókat mondasz róluk beadja a derekát. :)

2021. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!