Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyukámat,...

Hogyan győzzem meg anyukámat, hogy elengedjen? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Beszéltük a barátnőimmel, hogy végre tartani kéne valamelyikünknél egy kisebb iszogatást. A legmegfelelőbb helynek a legjobb barátnőm barátjának a lakása bizonyult. Amikor felvetettem az ötletet anyukámnak (mondtam, hogy ott lesznek az én barátnőim, és a srácnak a haverjai) egyből ellenezte, mert „nem akarja, hogy idegen fiúkkal aludjak”. Hogyan tudnám meggyőzni, hogy engedjen el?🥺

2021. jan. 10. 21:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%

Próbáld meg azzal nyugtatni, hogy egy szobában alszik mindenki, így semmi esély nem lesz rá hogy bármi történjen, esetleg beszéljétek meg, hogy írsz neki mondjuk kétóránként, hogy jól vagy. Ennyi idősen megbízhatna benned, ha idegenekkel akarnál lefeküdni, azt házibulin kívül is megteheted.

Egyébként néhány válaszoló nem tudom, hol él, én 16 éves korom óta járok ottalvós házibulikba, és soha nem próbált megerőszakolni senki.

2021. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
17%
Minden kis részletet el kell modanod ne hallgass rájuk. Anyád helyében már ezért szíjat hasítottam volna.
2021. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Most bárki rátok hívhatja a rendőrséget ,és szabályok be nem tartása miatt szép kis pénzbüntetés kaphatok .maradj otthon .
2021. jan. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sem tanácsos hazudni anyukádnak, bár biztos vannak olyan szülők, akiknél nem lehet máshogy megoldani a dolgokat.

Szerintem a legtöbb amit tehetsz, hogy biztosítod őt arról, hogy vigyázni fogsz magadra, nem fogod leinni magadat a sárga földig, ráadásul nem leszel egyedül, a barátnőd is figyelni fog rád. Esetleg mondd, hogy a barátnőd ismeri azokat a fiúkat, megbízhatóak.

2021. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!