Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális anya? 16L

Szerintetek normális anya? 16L

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy rossz vagyok matekból. Ma is kaptam egy 1-est és anya szokásosan kiborult...ordibált velem és azt mondta, hogy írni fog az ofőmnek, hogy buktasson meg matekból. :) De ezt a tanár se teheti meg mert 2,60-ra állok. Vélemény?
2021. jan. 11. 16:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
anyád rajtad próbálja behajtani az ő kudarcait.
2021. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%
Basszus,én is baromi rossz voltam matekból,korrepetálás mellett is alig értettem,szülőin meg anyám kérte az ofőt hogy legyenek elnézők,az ofő meg beszélt a matektanárral,és átrugdostak 2,3-as átlaggal...Szerintem nincs annál szemetebb dolog mint gáncsolni a saját gyerekünket,bár az is lehet hogy csak becsapott és így akar arra motiválni hogy összeszedd magad,ez lenne a jobbik eset,bár ezt sem tartom túl korrektnek...
2021. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

13-as vagyok:

*1,3-ra álltam.

2021. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

9-es!


Remélem segített, hogy itt a gyk-n mások cseszegetésével vezeted le a feszültséged. :D Mert amúgy a válaszod másra nem jó. :D

Mint azt már írták többen is, a matek nem az a tantárgy amit bemagol az ember, és akkor minden el van intézve.

Tudom, mert amíg sulis voltam, csak azzal volt bajom, szinte egész végig 2-es voltam. Jártam korrepetálásra, gyakoroltam otthon, sőt, olyan matek csoportban is voltam, ahol a "gyengébb" matekosok voltak, akik lassabban haladtak, és többet gyakoroltak. Semmi nem segített. Voltak anyagok amik tök jól mentek, és voltak olyanok amiket ha megfeszültem se értettem meg. Ez van.


Kérdező!


Szerintem is túltolja ezt egy kicsit anyukád.

Ha tényleg te is gyengébb matekos vagy a gyakorlás ellenére, akkor sajnos ezen az nem segít, ha még ő is pattog miatta.

Viszont ha azért nem megy, mert nem foglalkozol vele, akkor érthető, hogy kiakad. Bár ez esetben is kicsit túlzásnak tartom, hogy fenyegetőzik.

2021. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Hogy őszinte legyek, anyád fejében valami nagyon nincs rendben. Szerintem egy normális szülő ebben a helyzetben azon dolgozna, hogy segítsen tanulni, ha valamit nem értesz és segítsen kijavítani a jegyeket, ha meg tényleg annyi az oka, hogy lusta vagy, akkor azért szidjon le és a tanulás irányába vigyen, de ilyen lehetetlenséggel fenyegetni hülyeség.
2021. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%
Aki 2,6-ra egyest kap, azt simogatni kellene???
2021. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
Akinek nem megy, annak nem megy. Lehet,hogy te humán beállítottságú vagy. El kellene anyádnak ezt fogadnia.
2021. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
Miért állsz ilyen rosszul? Nem érted, vagy teszel rá?
2021. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
9%

Te szegény... hát senki sem érti meg, hogy ha neked fáj a pocid a rakott krumplitól, akkor egyest írsz matekból?


Csúnya anya, csúnya hozzászólók!

2021. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%
Anyád hányas volt amúgy matekból?
2021. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!