Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális anya? 16L

Szerintetek normális anya? 16L

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy rossz vagyok matekból. Ma is kaptam egy 1-est és anya szokásosan kiborult...ordibált velem és azt mondta, hogy írni fog az ofőmnek, hogy buktasson meg matekból. :) De ezt a tanár se teheti meg mert 2,60-ra állok. Vélemény?
2021. jan. 11. 16:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%

1-est kap matekból és ti ezerrel az anyját szidjátok. Ti sem vagytok semmik.... Ma "is" kapott. Készülni kell, tanulni, gyakorolni, időt szánni rá bizony.

Anyukád ezzel kicsit túlreagálta. De tanulj rendesen.

2021. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
90%

Csodálom azokat, akik abban az álomvilágban élnek, hogy a tanulás úgy működik, hogy az ember leül és varázslatosan minden a fejébe száll. Valószínű, hogy a posztoló nem érti és kéne valaki, aki elmagyarázza. És teljesen jogosan szidják az anyját, amit ő tett, az semmivel se viszi előre az ügyet. Nem derült ki a probléma gyökere, nem fog a posztoló jó jegyeket szerezni, még jogtalanul meg is buktatnák, ha minden az anyuka akarata szerint működne. Értem, hogy könnyű "csak az a dolgod, hogy tanulj" szintű lózungokkal letudni az ügyet, de a matematika pont az a tárgy, ahol fontosabb a dolgok megértése, mint akárminek a magolása. Én egy nagyon matekos iskola speciális matek tagozatára járok, de én is kaptam pár hármast azért, mert nem értettem a témát és az osztálytársak is csak hármas szinten tudták elmagyarázni. Ez egy matekot imádó, jó készséggel megáldott osztály, gondolom a posztoló nem ilyen helyre jár, ha a matek nem az erőssége. Általánosban volt egy tanárom, aki matek tagozaton kijelölt valakit, akit szívat és bár annak az osztálytársnak csak a szülei nyomták a matematikát, minden ok nélkül kapott egyest. Ilyen volt az, amikor a házit tisztességesen végigcsinálta, de egy ponton elszámolt valamit, így a további megoldások is hibásak lettek, de az elrontott feladatrészhez igazítva jók voltak. Ezért a tanár házi feladat hiány néven írt be egyest, pedig szegény tényleg próbálkozott.


A posztoló is sokat segítene, ha leírná, hogy miért kapja az egyeseket, mert ennyi adatból jogosan következtetnek arra, hogy a posztoló simán lusta.

2021. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Savlekotő ***** válasza:
39%
Apa itt se játszik a képletbe ugye,persze h anyuka idegbeteg és a gyerekén üti le a nyomorát..
2021. jan. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!