Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kene tennem szülőként?

Mit kene tennem szülőként?

Figyelt kérdés
A fiam két éve el párkapcsolatban és az egyik este egy másik leányzót hozott fel (szinte biztos vagyok benne hogy több is van köztük ) . Sajnos erről a fiam barátnője nem tud semmit. Mint korrekt ember úgy érzem szolnom kene a baratnőnek a megcsalásról. De mint szülő úgy érzem ez a fiammal szemben nem lenne szép húzás.

2021. jan. 16. 19:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%

Én beszélnek a fiammal, kapna egy határidőt amíg van ideje elmondani, különben te mondod el neki.

Meg kell tanulnia, hogy egy másik emberrel nem csinálunk ilyet.

2021. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen a fiadnak kell tisztáznia ezt a dolgot a lánnyal.Viszont azt nem lehet tudni,hogy a lány csalja e a fiadat.A mai világban már minden megtörténhet.
2021. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy te SZINTE biztos vagy benne, hogy van köztük valami, még nem biztos, hogy így van. Erről talán a fiadat kéne megkérdezned és nem azon gondolkozni, hogy TE, mint szülő, hogy mondanád el a lánynak, hogy a fiad megcsalja.
2021. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
44%
Elnézést, a válaszom kicsit, agresszívabbra sikerült, mint azt terveztem, de a lényeget leírta.
2021. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
65%
Semmit. A gyereked a gyereked marad.
2021. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként honnan tudod,hogy csalja, lehet csak barátként vitte fel a lányt, vagy lányokat?
2021. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%

Én már ott megállnék, hogy "szinte biztos vagyok benne hogy több is van köztük". Miért vagy ebben ennyire biztos? Ne ess abba a hibába, hogy félreértesz valamit, aztán valami magánakció keretein belül tönkreteszed a fiad életét. Csak akkor cselekedj, ha tényleg biztos lehetsz a megcsalásban. Ha tényleg biztos, akkor mondd meg a fiadnak, hogy ezt azonnal intézze a "barátnőjével".

Szegény lánynak elég rossz hír lesz ez, legalább ne tőled tudja meg, ha ez megoldható.

2021. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem veled lakna nem látnád ki jár hozzá.

Ahogy én anyám sem látja ki jön hozzám és mikor.

A fiam itthon lakik, de felnőtt. Tudni kell úgy eggyütt élni, hogy már nem egy gyerekkel, hanem egy felnőttel élsz együtt.

Értem én a dilemmádat, nem szólnék a lánynak.

Lehet valami történt köztük amiről még nem tudsz.

A kapcsolatnak enélkül is vége lehet. Érdemes neked a fiad és a közted lévőt felrúgni emiatt?

Nem hiszem. Inkább beszélgess a fiaddal, és légy diszkrét.

A fiamnak is nem rég ért véget egy két éves kapcsolata. Nem megcsalás miatt. Tudod most nagyon rosszul érezném magam ha valaha is beleszóltam volna bármi szinten. Nekem nem volt szimpatikus a lány, de nem vesztem össze a fiammal miatta.

Neked sem kéne elhamarkodott lépést tenni.

A gyereked ne veszísd el.

Anya ként csak ezt tudom mondani.

2021. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Miért vagy ebben biztos? Rájuk nyitottál, láttad őket csókolózni?

Mi van ha a barátnőjével (ideiglenesen) szakítottak?

Vagy mi van ha nyitott kapcsolatban élnek?


Illetve a gyerekednek is van joga a magánélethez. Maximum annyit tehetsz, hogy te, mint az anyja, a Női nem képviselője elmondod, hogy ez nem szép (ahogy fordítva se, ha ezt egy Nő tenné meg) és megkérdezed, hogy miért csinálta ezt...

2021. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
46%
Szülőként ennyi ésszel? Csoda, hogy a gyerek más nőt hoz?
2021. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!