Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem meg vele,...

Hogyan beszéljem meg vele, hogy ne a konyha térben cseteljen?

Figyelt kérdés

Az édesanyámnak sok zavaró szokása, amikről engem lenevelt, de saját maga nem szokik le. Nekem pl nagyon zavaró a joghurtos műanyag pohár sikálása a fém kiskanállal. Mintha nem lenne enni csendben. És ez az egyik apróság. A fő problémám azonban az, hogy a francia illetőségű hapsijával fb messengeren pittyog reggel 6tól este 11ig.

Azt most én ezért költözzek el arról a helyről, ahol én felnőttem??

Meg gondolom, hogy magányos. Akkor se jövök rá, hogy tudnám ráébreszteni, hogy marha nagy butaságokat csinál. Ha meg tudja, akkor miért nem képes arra, hogy ne karmolássza vele az idegeimet?



2021. jan. 17. 08:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
76%
Ne legyen ennél nagyobb gondod az életben 🤦🏻‍♀️
2021. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
25%

Régen nekemis ment a hang és soha senkit nem zavart, pedig másodpercenként írtak. Már régóta rezgőt használok, de nem zavarna más csengése sem. Bagatel a problémád, ráadásul vidéki vagy, vagy mi ez a fura beszéd? Mi az hogy illetőségű? Ilyen szavakat élőbeszédben nem nagyon használ az ember. Ha meg Franciaországban él a csávó, akkor hogyan és minek "van" vele?

Amúgy meg majd ha lesz saját életed és szerelmi életed, akkor megtudod, hogy ez milyen és hogy működik vagy hogy kényelmes, miért jó és akkor nem leszel ilyen begyöpösödött paßatlan karótnyelt faΠna.

24/F

2021. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
64%
Nálad lehet valami probléma, ha ilyen apróságok is idegesítenek a környezetedben és ennyire alacsony az ingerküszöb.
2021. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
37%

Egyébként nekem inkább autizmus(asperger) ugrott be, "francia illetőségű", meg "engem lenevelt", meg "marha nagy butaságokat"..


Szólj kérdező, ha eltaláltam, van ismerősöm, aki pont ilyen stílusban kommunikál és pont ilyen szúrkálódó énközpontú sündisznó, más emberek hétköznapi tettei zavarják és eltúlozza a jelentőségüket..

2021. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Ja és nem nekem kellene a szobámba menni, ha olyan dolgot csinálok, aminek csak olyan hatása, ami kizárólag csak nekem esik jól.

Eddigi kommentelők nektek az egyetlen bajotok, hogy könnyen küldötök el bárkit a zártosztályra, mert még fejben sem vagytok képesek eljutni egy gondolati szintű emocionális elképzelt szituációra.

Azt nem mondom, hogy inkább menjetek ti a zártosztályra, viszont mielőtt még ti nen kapargattátok ki a joghurtot a fain ki boltos megmarkolató alufóliával lezárt műanyag termékből, egészen addig inkább ne kkomenteljetek és ti se cseteljetek se a 2 éves kisbabátok vagy a szomszéd 10 éves gyerek mellett. Pláne ne a hétvégi hóesés meghitt melegben eltöltött konyhai idiljében.

A feketeleves meg, hogy remélem folyamatos műszakban kell dolgoznotok vasárnap 12 órában az éjjel ;)

2021. jan. 17. 08:54
 16/38 anonim ***** válasza:
96%
Engem is idegesít, ha valakinek állandóan pittyeg a telefonja, de simán meg szoktam őket kérni, higy vegyék le a hangot.
2021. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
91%
Anyának volt egyébként kapcsolata tinderen összeszedett francia férfival, jófej volt, ismertük, megkérte a kezét is 1 év után(oda vissza látogatták egymást), de anya nem akart még megállapodni 55 évesen..
2021. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
80%
Nee, azt hittem felnőtt vagy.. Szóval anyukádnál élsz, és úgy akarod megmondani neki, hogy ne cseteljen a saját konyhájában??
2021. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
86%
A fejedben neked gondok vannak xD. Jó hogy meg nem tiltod neki, hogy egyen.
2021. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
76%

fejben sem vagytok képesek eljutni egy gondolati szintű emocionális elképzelt szituációra



De, eljutottam. Eredmény: bemegyek a szobámba.

2021. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!