Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyedül érzem magam, kérlek...

Egyedül érzem magam, kérlek írjatok olyan anya-lánya kapcsolatokról, amelyek az anya miatt nem működnek(?)

Figyelt kérdés
Tényleg úgy érzem, hogy értelmetlen minden cselekedet az anyámmal szemben és már nem tudom elviselni a születésem óta tartó terrort és fájdalmat de szeretem mert az anyám.. kérlek segítsetek
2021. jan. 21. 14:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
de el tudsz, csak össze kell szedni magad. Ha maradsz, mindenféle betegséged (autoimmun, magas vérnyomás, stb)fog kialakulni. Tul.képpen ki fog nyirni anyád. Ill. te lehetővé teszed neki, mert ottmaradsz. Egy életed van. 27 éved már elbacódott belőle. Nem gondolod, hogy sok volt már ez is? Lehet, hogy most vagy életed felénél.Nem kéne azt már boldogan, értelmesen, nyugodtan leélned?
2021. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Mar felig kinyirt. Nyugtatokon elek... maskepp nem tudnam elviselni.
2021. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem akarsz változtatni ezen? pszichologusnál voltál?
2021. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Voltam mar regebben, igen. Sajnos sok olyan tenyezo van az eletemben amit anyam erzelmi nyomasanak hatasara hoztam meg. Most pedig orlodnom kell hogy a sajat boldogsagom nezem e vagy hallgatok a lelkiismeretemre es csondben maradok.
2021. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27 szar év után mostmár a saját boldogságod következne. A lelkiismeretfurid el fog mulni idővel, nyugi. Vannak rá jó módszerek, de addig is a sérelmeidet tömör mondatokban összirhatnád és ha rádtör a lelkifuri, csak el kell olvasnod a leirtakat.A memóriád a túlélésre dolgozik, igyekszik minden szar dolgot törölni, elnyomni. Ezért én pl.1-1 hatalmas veszekedés után 2 héttel-amikor megkérdezték anyámék, hogy mégis mi a bajom-már nem tudtam már visszaidézni az eseményeket ,csak hebegtem -habogtam, pedig egy nagyon durva, megalázós, megtörős szituról volt szó, nem egy szimpla kis összeveszésről.
2021. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Anyám mindig egy hirtelen haragú, kissé primitív ember volt, aki nem nyújtott valami támogató környezetet pl. tanulásom kapcsán. Amikor apával váltak, tisztára bekattant és bele akart keverni az aljas bosszújába, játszmáiba. 1 évig tűrtem ezt az állapotot, majd megmondtam, hogy nekem erre nincs szükségem, azóta nem tartjuk a kapcsolatot. Ennek 12 éve.
2021. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
és azóta miért van lelkifurid?
2021. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!