Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy valószínűleg át fognak sorolni fizetősre?

Figyelt kérdés
Ez a félév elég döcögős volt, én sem voltam túl jó passzban, beteg is voltam, nehezen ment a tanulás és emiatt a félévem is nagyon rosszul sikerült. Több tárgyamból is megbuktam, az egyik miatt pedig csúsztam is egy félévet. A szüleim mindezt tudják és nyilván nagyon nem örültek neki, de megértik és elfogadják. Viszont az bennem is csak most tudatosult, hogy az átlagom miatt majd át fognak sorolni önköltségesre. Szerencsére nem nagyon magas a tandíj, csak egy félévről lesz szó, nem is állunk rosszul anyagilag és valószínűleg idővel majd ezt is elfogadják. Csak mégis bánt, szégyellem és rosszul érzem magam miatta. Voltak elvárásaik velem szemben és nekem is saját magammal, ezeket pedig most leromboltam. Az önköltségesre való átsorolás is egyfajta kudarc, szégyen és ezt nagyon nem akartam.
2021. jan. 21. 21:40
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
20-as Ezt nem értem.
2021. jan. 22. 13:18
 22/22 anonim ***** válasza:
68%
A karod hökösei vagy a tanulmànyi osztály biztosan tud információt adni arról, h. lesz-e átsorolás.
2021. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!