Igaza van anyukámnak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy anyukámnak már 2 éve van egy párja,aki nemrég hozzánk költözött. Nagyon furcsán viselkedik velem,legalábbis én ezt így veszem észre. Ha anya nincs itthon,akkor folyamatosan bejön a szobámba,van,hogy póló nélkül,leül mellém és kínos kérdésekről kezd el beszélni,például,hogy neki az én koromban (16 évesen) volt egy barátnője,akivel mindig kint szeretkeztek a szabadban,mert a szülei nem engedték a lánynak a kapcsolatot,úgyhogy,ha bármi ilyen problémám van,neki szólhatok. Karácsonykor kicsit többet ivott a kelleténél és miközben tv-t néztünk,anya elaludt,ő pedig rátette a kezét a combomra,én pedig felálltam és bementem a szobámba. A másik pedig,hogy folyamatosan csapkodja a fenekem és hiába szólok rá,hogy ne,kinevet és folytatja. Két napja anya nem volt itthon,nekem pedig online tanítás van ugye,amikor befejeztem kinyújtózkodtam,ő pedig odajött hozzám és folyamatosan ölelgetett,hogy ,,biztos nagyon fáradt,,vagyok, alig akart elengedni,még akkor sem engedett el,mikor mondtam neki hogy hagyjon békén,ezután bementem a szobámba,ahova szerencsére nem mert bejönni. Volt arra is példa,hogy mikor zuhanyoztam bejött (a zuhanyzó üvegünk nem átlátszó teljesen,hanem ilyen recés,vagy nem tudom,hogy mondják azt,vagyis a test alakját ki lehet belőle venni),mert rájött a szapora és ne féljek,mert nem engem néz,ami nem is lenne ,,fura,,de a lakásban a földszinten van még egy wc, ahonnan ő szaladt fel.(?) Anyukámnak elmondtam a kételyeimet,amire a válasza csak az volt,hogy ,,ne gondold,hogy mert szőrösödni kezd a p*nád,már mindenkinek te kellesz) és otthagyott sértődötten.

Nekem ez nagyon kínos,sőt. Nem tudom,ti a helyemben mit gondolnátok,csak én hisztizem túl a dolgokat?



2021. jan. 23. 12:25
1 2 3 4
 11/37 qkker1 ***** válasza:
41%
Mert ezzel buktatod le magad, hogy rendszeresen kamu kérdéseket írsz ki!
2021. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem én írtam, de biztos valami pszichés problémát tükröz. Most, hogy erről beszélünk, valóban a nagyon durva dolgokat leíró fiatalok szoktak itt úgy írni. Bizonyíték!! Váljon szokásoddá, hogy a telódon a hangfelvevő mindig legyen bekapcsolt üzemmódba, ha egyedül vagy vele otthon.
2021. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
40%
Mennyi élete lehet az olyan válaszolóknak, akik már az írásképből tudnak következtetni, be tudnak azonosítani egy feltételezett trollt? Nem gondoljátok, hogy tanulna az eddigi hibáiból, és rakna szóközt a vesszők után, ha egy ember írná az összes ilyen kérdést?
2021. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
33%

Miért nem csináltál már sok hangfelvételt? (úgy hogy észre ne vegye).

Bár lehet felesleges lenne a hangfelvételt is megmutatni, ha ilyen szavakat használt, nem tudom... Tán felvételnek hitelt adna.

Van akinek a kanja fontosabb mint a gyereke, ilyen is van sajnos. :-(

2021. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
79%
13, az ilyen trollokat nem érdekli, hogy felismered, sőt, szórakoztatja őket. Ezért nem változtatnak soha. Vannak itt páran.
2021. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%
Fordulj a rendőrséghez ha anyukad ennyire szemet ....
2021. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%
Üvöltsd le a fejét. Mindig, amikor ilyet csinál. Ne félj tőle, mert ezt az elsomfordálast részedről bátorításnak veszi ez a féreg. Hitesd el vele, - és magaddal is- hogyha megpróbál rád mászni letéped a golyóit.
2021. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
16%
Bla-bla-bla... szép kis mese, de etetnek itt elegen, én nem kellek hozzá.
2021. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
25%
Akkor minek írsz ide? Szombati uncsi?
2021. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Savlekotő ***** válasza:
93%
Majd ha már tettek mezejére lép a fickó, anyád még téged fog hibáztatni erre készülhetsz az ilyen gusztustalan mondata után. Sok nő a kormolásért cserébe elnézi hogy akár a 11 12 éves lányukat is néha kormolja az adott phaszi,nem tudsz rokonhoz menni megelőzvén a bajokat? Anyád meg ássa el magát ennek is csak a f ok számít. :(
2021. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!