Igaza van anyukámnak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy anyukámnak már 2 éve van egy párja,aki nemrég hozzánk költözött. Nagyon furcsán viselkedik velem,legalábbis én ezt így veszem észre. Ha anya nincs itthon,akkor folyamatosan bejön a szobámba,van,hogy póló nélkül,leül mellém és kínos kérdésekről kezd el beszélni,például,hogy neki az én koromban (16 évesen) volt egy barátnője,akivel mindig kint szeretkeztek a szabadban,mert a szülei nem engedték a lánynak a kapcsolatot,úgyhogy,ha bármi ilyen problémám van,neki szólhatok. Karácsonykor kicsit többet ivott a kelleténél és miközben tv-t néztünk,anya elaludt,ő pedig rátette a kezét a combomra,én pedig felálltam és bementem a szobámba. A másik pedig,hogy folyamatosan csapkodja a fenekem és hiába szólok rá,hogy ne,kinevet és folytatja. Két napja anya nem volt itthon,nekem pedig online tanítás van ugye,amikor befejeztem kinyújtózkodtam,ő pedig odajött hozzám és folyamatosan ölelgetett,hogy ,,biztos nagyon fáradt,,vagyok, alig akart elengedni,még akkor sem engedett el,mikor mondtam neki hogy hagyjon békén,ezután bementem a szobámba,ahova szerencsére nem mert bejönni. Volt arra is példa,hogy mikor zuhanyoztam bejött (a zuhanyzó üvegünk nem átlátszó teljesen,hanem ilyen recés,vagy nem tudom,hogy mondják azt,vagyis a test alakját ki lehet belőle venni),mert rájött a szapora és ne féljek,mert nem engem néz,ami nem is lenne ,,fura,,de a lakásban a földszinten van még egy wc, ahonnan ő szaladt fel.(?) Anyukámnak elmondtam a kételyeimet,amire a válasza csak az volt,hogy ,,ne gondold,hogy mert szőrösödni kezd a p*nád,már mindenkinek te kellesz) és otthagyott sértődötten.

Nekem ez nagyon kínos,sőt. Nem tudom,ti a helyemben mit gondolnátok,csak én hisztizem túl a dolgokat?



2021. jan. 23. 12:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
96%
En is javaslom, hogy keszits felvetelt! Lehet, hogy a gyamugyes intezes eltart, de szerintem megerne...
2021. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
A hangfelvétel tényleg nagyon jó dolog, próbálkozni fogok vele. De félő,hogyha az anyukámnak megmutatnám,akkor is én lennék a hibás,de ezt már megszoktam. Remélem hamar rendeződik,köszönöm mindenkinek a tanácsot és,hogy hisztek nekem,ez nagyon sokat segít,főleg,hogy a saját édesanyám sem hisz nekem.
2021. jan. 23. 16:46
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Apukádnak mutasd meg inkább.
2021. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okunk nem hinni. Hangfelvétel, videofelvétel, édesapád, gyámügy, rendőrség!
2021. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
97%
Jaj kicsikém, persze, hogy hiszünk. Ha tudsz akkor vegyél fel pár ilyen esetet és ne anyukádhoz fordulj, hanem apádhoz. Ő majd elbeszélget anyukáddal, hogyha nem távolítja el ezt az embert a közeledből vagy nem engedi, hogy nála legyél, akkor rendőrség és gyámügy. Nyilván nagyon kellemetlen, ha az ember párja a kiskorú lányára mozdul rá, de ezt fel kell ismerni, szembe kell nézni vele és segíteni kell a gyereknek. A szüleid dolga, hogy megvédjenek, ha nem tudnak, akkor segítséget kell kérni máshonnan.
2021. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
12%

Amugy szerintetek komoly ez a kérdés? Mar a valaszokbol is..

Meg ugy amblokk..

A mai fiatalsagbol azt nezed ki hogy ha egy ferfi racsap a seggere, akkor minimum nem vagja pofan? 20 eves vagyok de azert a nalam fiatalabbaknak sokkal jobban fel van vagva a nyelve es rohadt akaratosak. A valaszokbol meg az jon le hogy a kerdezo egy tudatlan senki akinek annyi esze sincs hogy akkor elmondja az apjanak aki (minimum) jol elbeszelget az anyjaval meg a csavoval.

Egy szoval: kamu kerdes. Biztos eddig eszebe se jutott hogy oooooo hiszen van kamera es mikrofon is a telefonomon. Fel tudnam venni ahogy olyan dolgokat csinal, mondd. Biztosan nem kamu. A mai vilagban ahol a telefon a minden. Meg biztos akkor nem mondta volna el egy baratnojenek se, azok meg nem segitenenek.

Nagyon degradalo ez a kerdes a fiatalokra nézve. Barmi ilyesmi tortenne, egy életképes (de meg a hulye) fiatalnak is az az elso, hogy elokapja a mobiljat es filmez/rogziti a helyzetet. Mar az elso esetnel vagy másodiknal!!! Nem a 506xnal kiir egy kerdest. Pff.

2021. jan. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
38%

#26

Értem amit mondasz és elfogadom bizonyos szempontokból.

Tételezzük fel hogy csak egy troll a kérdező, de ettől még a felvetett probléma lehet valós.

Akit bármilyen formában ér lelki- fizikai bántalmazás, az sajnos az adott helyzetben ritkán tud ésszerűen cselekedni, gondolkodni.

Sokszor megkérdőjelezi a történteket és önmagát hibáztatja, főleg ha saját környezetében sem talál olyan személyt aki mellé állna.

Ebben az esetben az édesanya viselkedése felháborító, aki 'vetélytársat' lát saját lányában ahelyett hogy segítséget nyújtana neki.

Aki ilyen környezetben nő fel, inkább hallgat és nem a telefonja után kapkod.

2021. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%

26,

Nem tudok komolyan venni egy olyan embert, aki amblokkot ír en bloc helyett.

ungabunga

2021. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
96%
28, az egyik francia, a másik nemet eredetű. Nem tartjuk helytelen alkalmazásnak egyiket sem. Üzeni a nyelvész a szomszéd szobából.
2021. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

****A hangfelvétel tényleg nagyon jó dolog, próbálkozni fogok vele. De félő,hogyha az anyukámnak megmutatnám,akkor is én lennék a hibás,de ezt már megszoktam. Remélem hamar rendeződik,köszönöm mindenkinek a tanácsot és,hogy hisztek nekem,ez nagyon sokat segít,főleg,hogy a saját édesanyám sem hisz nekem*******


Akkor az édesanyád egy *K*

2021. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!