Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért rajtunk vezeti le...

Apám miért rajtunk vezeti le a munkahelyi feszültséget?

Figyelt kérdés
Apám cégénél most munkaerő hiány van, és ezért sokkal több időt dolgozik mint eddig korábbra megy később jön, nyilván neki is nehéz. Én ezt teljesen megértem de azért nem a gyerekein kéne a feszültséget levezetni. Mostanában egyfolytában ordibál velünk, leb.asz mindenért. Öcsémet múltkor megpofozta mert nem akart elmosogatni. Engem számon kért miért ilyenek a jegyeim. Anyával is folyton veszekednek. És még sorolhatnám. Már nem bírom elviselni. Anya mindig mondja hogy csak a munkája miatt ilyen ne vegyük magunkra. De miért rajtunk vezeti le? Nem a mi hibánk. Már nagyon elegem van. Mit mondhatnék neki? Hogyan beszélhetnék vele? Anyától már kérdeztem ő azt mondta hagyjam békén van elég baja. De hát ez nem megoldás szerintem...Hálistennek járok edzésre és az öcsém is így kevesebbet vagyunk otthon.

2021. jan. 26. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%
Így tanulta meg sajnos. Lehet, vele is így bántak a szülei. Az anyukádnak kéne megpróbálnia valahogy beszélnie vele. Te esetleg megkérdezhetnéd aukádat, hogy úgy látod, hogy mostanában nehezebb neki a munkában. S hogy jól látod-e ezt? Hátha lenne egy kis beszélgetés, hátha észbe kap, hogy te is érzékeled, meg jól esik neki az érdeklődésed. De most sok helyen nehezebb a járvány miatt.
2021. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
de lehet valami sport neki is jó lenne. Hívd el futni, ott leadna egy kis feszkót.
2021. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Van felvétel annál a cégnél? Mit kell csinálni? :D
2021. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!