Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig mennél el a gyerekedért?

Meddig mennél el a gyerekedért?

Figyelt kérdés

Hol és miért pont ott a határvonal, amit szülőként megtennél a gyermekedért?

Pl.: Meddig mennél el, hogy felvegyék álmai egyetemére? Vagy azért, hogy ne kerüljön börtönbe? Vagy..., hogy megmentsd az életét, mert kell neki egy új szerv?


Köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 28. 14:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ilyenek rémlenek nekem is, mert neki nincs erre igénye, akkor ne legyen másnak se, kb. így gondolja. :O Máskor meg (azt hiszem, a sólyi kislány ügyére), hogy az nem is erőszak, mivel szerinte mindketten kisgyerekek voltak. Komolyan szakember kellene oda, és ilyen téren okolom a szüleit, hogy nem tesznek ellene semmit. Viccen kívül a legbetegebb elme, akivel összefutottam a világhálón. Bíztam benne egy ideig, hogy troll, de egyértelműen nem. Minimálisan ép ember ilyeneket nem hangoztat, és az a durva, hogy ő mindenkire ráerőltetni a saját maga elb*szott elmebaját. Amúgy az is feltűnő, hogy minden témában szakértőnek hiszi magát, holott semmihez nincs semmi fingja.
2021. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
20-as nekem nem kellene. Ha valamit, ezt nem tolerálnám csak azért, mert bennem fogant meg.
2021. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22, alapvetően mindenki így gonodlja, de ha belekerül az ember abba a helyzetbe, kiszámíthatatlanul tud reagálni.
2021. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
36%
Ó hidd el, nálam ennyit messze nem jelent a "vérség".
2021. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem és börtön tekintetében csak saját magán múlik, hogy mi fog történni. Ha szorgalmasan tanul, bejut az egyetemre. Ha nem, nem. Ha jogkövetően él, nem fog börtönbe kerülni. Ha nem úgy él, akkor igen. Csak saját magának köszönheti, bármi történik vele ilyen téren, és én nem avatkoznék bele. Mindenkinek magának kell megbirkóznia a döntése következményeivel! Csak akkor fog felnőni, ha felfogja, hogy csak ő felelős a saját életéért, nem lesz ott anyuci, apuci, aki majd a háttérből megoldja a dolgokat! Ezért nem tartom jó ötletnek beleavatkozni ilyen dolgokba!
2021. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért kellett lepontozni azért, mert nekem egy másik embertársában szándékosan kárt tevő gyerek nem kellene. Minden más esetben ott állnék mellette, de ebben nem. Abban a szent minutumban hívnám rá a hatóságot és tagadnám meg, mint gyereket. Ócska demagógia, hogy egy szülőnek mindent el kell viselnie...
2021. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
86%
#1 És nőtt volna fel félárván a gyereked, a párod meg gyászolhatott volna élete végéig....
2021. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 gravinator ***** válasza:
Bármit! Hisz ő az életem folytatása.
2021. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
96%
Ő, a gyerek nem a te életed folytatása... Már egy külön entitás.
2021. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szereznék neki morfiumot, vagy marihuánát.
2021. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!