Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagykorú vagyok. Ideiglenesen...

Nagykorú vagyok. Ideiglenesen hazaköltöztem. Anyám szerint nincs okom szomorúnak lenni, nincs okom sírni, nincs okom arra, hogy valami rosszul essen, nincs is jogom hozzá. Igaza van?

Figyelt kérdés

Azért, mert anyám életben van. Majd ha nem lesz életben, na akkor milyen nehéz lesz nekem.

Életemben soha nem éreztem annyira semmirekellőnek magam, mint amióta újra itthon lakom, az ő lelki és mártírkodó terrorja miatt. Gyerekkoromban még nem ismertem rá, hogy lelkileg torz ember, és ha mellette vagyok, tönkretesz.


Igaza van? Hogy egy embernek nincs oka sírni, szomorúnak, dühösnek lenni (általánosságban bármi miatt), mert az anyja még él? Ez minden egyéb rossz dolgot átír? Á, semmi baj, ha beteg vagyok, megbánt valaki, kirúgnak munkából, hátde anyám él?


2021. jan. 30. 17:46
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
De ha azt mondjátok, hogy lépnem kell - miért is? Ha normális lenne, nem kéne lépnem.
2021. jan. 30. 18:20
 12/41 anonim ***** válasza:
70%

Vissza pedig nem tudok utazni a városba, ahol albérletem van


Aha, most akkor van vagy nincs? MErt lejárt...

2021. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Savlekotő ***** válasza:
83%
2 diploma 4 nyelv és nem tudsz kivenni egy lakást,bezár anyád,miért hagyod?
2021. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
77%

Saját döntésed, hogy engeded-e magadat terrorizálni.


Azért hisztizik mert látja, h hatást ér el nálad.


Olvasd el Eric Berne: emberi játszmák c.könyvét.

2021. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Ahol azt írtam, hogy albérletben "lakom", ott az életem akkori leírása volt.

Egy faluban nem lehet lakást kivenni, nincs kiadó, nincs is lakás, csak házak, de kiadó az sincs.

Ha azt mondom, hogy visszautazok holnap és elkezdek pakolni, akkor idegrohamot kap és ordít, bőg. Érzelmi zsarolás.

A 4 példa, amit leírtam, normális ezek szerint? A picsába-féle morgás, amikor tudja, hogy megbeszélésem van, meg a többi?


Az elmúlt években max. 2-3 napokra jöttem vissza néha. Volt olyan akkor is, hogy kiakadtam a viselkedése miatt.


És a lényeg: minden problémám, minden rosszkedvem, sírógörcsöm, rossz érzés magammal kapcsolatban elmúlt, amikor nem volt a közelemben.


De most nem tudom, hogy leszek-e valaha normális ember, az biztos, hogy vagyonok mennek majd el pszichológusra.


És még csak meg se érti senki, hogy kellemetlen, ha az emberrel az anyja így bánik. Ha nem ő tette ezt velem, akkor miért vagyok ilyen? Ha ő tökéletes volt, akkor miért lettem lelkileg torz pont akkor, amikor pár hónapig vele élek újra?

2021. jan. 30. 18:34
 16/41 anonim ***** válasza:
74%

Tollunk mit varsz? rendben van az eleted, ossze sem tudod szamolni, csak megkozelitoleg hany nyelven beszelsz , vagy negy nyelven ahogy irod, van ket diplomad, Anyad pedig el,orulj amig el, Mi akkor a baj?

Ja csak azt varod, hogy szidjuk az anyadat?


Ne irj tobb kommentet, mert csak tovabb rontod a megitelesed!!

2021. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

"Aki több nyelven beszél általában tudja hogy hányat"


Kivéve, ha az egyik nyelv orosz. Az ukrán egy külön nyelv, amit szinte teljesen megértek a hasonlóság miatt. Most mondjam, hogy beszélem? Nem, mert más a ragozás, vannak eltérő szavak. De mindent szinte megértek belőle.

Te hova sorolnád be? Beszélem vagy nem?

Egyik munkahelyen kell beszélni (tolmács), másikon elég ha oroszul beszélek, az ukrán meg ukránul és úgyis jó.

2021. jan. 30. 18:36
 18/41 anonim ***** válasza:
92%

Nem értekek... pontosan felfogid h érzelmi zsarolás... és nem teszel semmit, nem menekülsz...


MIÉRT??

2021. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

A kérdés az volt, hogy tényleg nincs-e JOGA, OKA az embernek rosszul éreznie magát, bármi miatt amíg az anyja él??

Ergó ha pl. elveszíti a munkáját, ha rosszul alszik, meghal egy barátja, bármi.

2021. jan. 30. 18:38
 20/41 Savlekotő ***** válasza:
91%
Úgy tűnik mazochista vagy. Bőg,ki a retkes f nem érdekel,pakolsz ész mész,ha bezár korlátozza a személyi szabadságodat,rendőrt hívsz,ne legyél tátott szájú,mert így tényleg nem hihető a 2 diploma 4 nyelv,ha közben meg kis sírástól szorongsz és nem merc vécére elmenni otthon.. Itt te vagy a hibás aki hazament,és nem mer eljönni mert az anyja zsarolja.
2021. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!