Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagykorú vagyok. Ideiglenesen...

Nagykorú vagyok. Ideiglenesen hazaköltöztem. Anyám szerint nincs okom szomorúnak lenni, nincs okom sírni, nincs okom arra, hogy valami rosszul essen, nincs is jogom hozzá. Igaza van?

Figyelt kérdés

Azért, mert anyám életben van. Majd ha nem lesz életben, na akkor milyen nehéz lesz nekem.

Életemben soha nem éreztem annyira semmirekellőnek magam, mint amióta újra itthon lakom, az ő lelki és mártírkodó terrorja miatt. Gyerekkoromban még nem ismertem rá, hogy lelkileg torz ember, és ha mellette vagyok, tönkretesz.


Igaza van? Hogy egy embernek nincs oka sírni, szomorúnak, dühösnek lenni (általánosságban bármi miatt), mert az anyja még él? Ez minden egyéb rossz dolgot átír? Á, semmi baj, ha beteg vagyok, megbánt valaki, kirúgnak munkából, hátde anyám él?


2021. jan. 30. 17:46
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul értelmezed anyád mondatát, amivel azt fejezte ki hogy ellát téged, segít téged amíg ő él, amiért is hazaköltöztél és nem azt, hogy él, akkor a te értelmezési kézségeddel van baj, ami sorra hozzá neked a kudarcokat. Ne engem és anyádat támadd, akik segítenek neked talpraállni.
2021. febr. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!