Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagykorú vagyok. Ideiglenesen...

Nagykorú vagyok. Ideiglenesen hazaköltöztem. Anyám szerint nincs okom szomorúnak lenni, nincs okom sírni, nincs okom arra, hogy valami rosszul essen, nincs is jogom hozzá. Igaza van?

Figyelt kérdés

Azért, mert anyám életben van. Majd ha nem lesz életben, na akkor milyen nehéz lesz nekem.

Életemben soha nem éreztem annyira semmirekellőnek magam, mint amióta újra itthon lakom, az ő lelki és mártírkodó terrorja miatt. Gyerekkoromban még nem ismertem rá, hogy lelkileg torz ember, és ha mellette vagyok, tönkretesz.


Igaza van? Hogy egy embernek nincs oka sírni, szomorúnak, dühösnek lenni (általánosságban bármi miatt), mert az anyja még él? Ez minden egyéb rossz dolgot átír? Á, semmi baj, ha beteg vagyok, megbánt valaki, kirúgnak munkából, hátde anyám él?


2021. jan. 30. 17:46
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

24,


mert ha menni akarok, olyan szinten kiakad, hogy tényleg attól tartok, hogy itt hal meg előttem. Meg se lehet neki említeni, hogy most már vissza kéne menni, mert így nem halad az életem, a lakást se tudom intézni.

2021. jan. 30. 18:41
 22/41 Savlekotő ***** válasza:
97%
Van jogod rosszul érezni magad,eljönni is van jogod ha otthon is szarul érzed magad,de nem jössz ez már a te egyéni problémád h inkább ott nyomorogsz és teszed magad zombivá.
2021. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

27. Tehát sikeresen zsarol téged.


Saját kezedben a sorsod. Lépsz vagy szenvedsz.

2021. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen pszichiáterhez kell fordulni, mert ez már komoly, kezelendő lelki baj. Ha van pénzed az albérletre, akkor minden ujjadra találsz manapság, tehát visszamehetsz a városba, anyáddal meg nem kell előzetesen semmit sem közölni. Ahogy eddig megvolt egyedül, most is meglesz.
2021. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
ITT a pont! 30as!
2021. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Savlekotő ***** válasza:
93%
Ha ott maradsz bedarál a helyzet,még nagyobb baj lesz,most h kérdeztél,van esélyed még mert érzed h ez tarthatatlan,pakolj össze szervezz meg mindent előre és indulj,nem fog meghalni,higgy nekem,színház az amivel tudja jól hogy célt ér. Hány éves vagy?
2021. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Jogod van ahhoz, hogy szomorkodjál,ha meg van rá az okod.Ezt az anyud sem tilthatja meg, hogy az érzelmeidet nem adhatod ki,ahogyan neked tetszik.Viszont azt akarja veled éreztetni, hogy amig õ él,addig inkább örüljél,mert melletted van.Egyébként nem is értem, mégis téged ki tanitatott?Gondolom nem kevésbe került a tanittatásod hidd el nem minden szülõ tudja ezt megadni a gyerekének.Az apud hol van?Nem lakik az anyuddal senki sem?
2021. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 Savlekotő ***** válasza:
29%
Taníttatta a gyereket ez nem jogosít fel a szülőt zsarolni letaposni elzárni h még az érzelmeit is elnyomja stb.. Ha vki ezt elvárja ne szaporodjon,sokan azért mert enni adtak a babának nem hagytak éhen halni el várják h rabszolga legyen a gyerek,nem kell csodálni h később lasszóvak kell keresniük őket,mert az értelmes nem megy le kutyába ezért..
2021. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

KI taníttatott? Mikor? Általános és középiskolában? Ha taníttatott, akkor most ne aggódjak és sírjak, ha egy barátom a halálán van szinte, annyira beteg? Mert ez sem tehetem...

Egyetemen pedig magamat taníttattam, én költöztem el,én dolgoztam, és utána mentem egyetemre, hogy tudjak mindent fizetni. A második egyetemet és az első MA szintjét sokkal több idő alatt végeztem el, mint szokás, mert kevés tárgyat vettem fel minden félévben, hogy legyen időm dolgozni (levelezőn meg nem volt a szak abban a városban). Azt hiszem, magamat taníttattam itt már...


Érdekesek az emberek, hogy még engem bántanak, amiért anyám érzelmi intelligenciája alacsony, amiért labilis, érzelmi zsaroló. Amint nem vagyok vele, jól vagyok, érdekes.


Mindig az van bántva, aki panaszkodik, mindig a másik fél van védve ezen az oldalon. Hangos a szomszéd? Mit érzékenykedsz, költözz falura. Hülye szomszéd rámhívta a rendőrt? Hát vedd már figyelembe a másik pihenését...

Az a célotok, hogy belerúgjatok a másik emberbe, akivel épp beszéltek.


Anyámnak meg az a baja, hogy nem a kis faluban rohadok meg, nem vagyok egy pasi meg gyerek szolgájaként, akit legszívesebben elvetettem volna, mint ő. És ez a baja neki, hogy élek, hiszen ő nem akarta - és ezt nem hisztirohamban, hanem normális hangulatában, beszélgetve dumáltuk meg egyszer. És akkor még nem is háborodtam fel, mert nem éreztette velem annyira, hogy útban vagyok. De most, hogy vittem valamire, vissza akar fogni és irigy.

Kösz a sok belémrugdosást, emberek, legalább rájöttem, hogy a létemmel van baja, abban meg megerősítettetek, hogy az emberek többsége érzéketlen. Aki mást bánt, annak gond van az életében.

2021. jan. 30. 21:19
 30/41 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, te most csak magadat akarod sajnáltatni? Energiavámpírkodsz???


Hagyd a 3,14tsába anyádat, és menj vissza a városba, albérletbe!


Ennyi. Problem solved.

2021. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!