Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagykorú vagyok. Ideiglenesen...

Nagykorú vagyok. Ideiglenesen hazaköltöztem. Anyám szerint nincs okom szomorúnak lenni, nincs okom sírni, nincs okom arra, hogy valami rosszul essen, nincs is jogom hozzá. Igaza van?

Figyelt kérdés

Azért, mert anyám életben van. Majd ha nem lesz életben, na akkor milyen nehéz lesz nekem.

Életemben soha nem éreztem annyira semmirekellőnek magam, mint amióta újra itthon lakom, az ő lelki és mártírkodó terrorja miatt. Gyerekkoromban még nem ismertem rá, hogy lelkileg torz ember, és ha mellette vagyok, tönkretesz.


Igaza van? Hogy egy embernek nincs oka sírni, szomorúnak, dühösnek lenni (általánosságban bármi miatt), mert az anyja még él? Ez minden egyéb rossz dolgot átír? Á, semmi baj, ha beteg vagyok, megbánt valaki, kirúgnak munkából, hátde anyám él?


2021. jan. 30. 17:46
1 2 3 4 5
 31/41 Savlekotő ***** válasza:
Te ide kiöntöd az otthoni szart ahelyett h látnád a megoldást.. Menj el onnan..
2021. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 Savlekotő ***** válasza:
Pszichiáter mert kezdesz te is bekattanni.
2021. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
92%

Mindig az van bántva, aki panaszkodik, mindig a másik fél van védve ezen az oldalon



Látod, ha kevesebbet gyakorizol, többet tanulsz, nem csúszol az MA-val. Itt vagy közel 30, itt rinyálsz.

2021. jan. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
55%
Kérdező! Nyisd már ki a szemed. Pont igy fogsz örökre ott ragadni. Ne törődj anyád hisztijével. Pakolj és menj. Ne jelentsd be előre, hogy el fogsz menni. Csak csináld. Ennyi.
2021. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
60%

Nemde anyukád arra gondol, hogy ő a lelki vigaszod? Szerintem erre utal. Persze van jogod érzelmeidet kiadni, mert ha bent ragadnak akkor mélyebbre hatolnak a problémáid és azt onnan nehezebb lenne kirángatni.


Úgyhogy katona dolog! Katonásan kiadod az érzelmeidet, azután Katonásan nekilendülsz újra, már egy kicsit máshogyan. Hajrá.

2021. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Az anyud azért zsarol az érzelmeivel,mert hagyod magadat.Légy erõs és menj az utadon.
2021. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

35, te normális vagy? Ez a baj a világgal, hogy tele van butákkal és azokkal, akik bántani akarnak másokat.

Leírtam, hogy 2 diploma van és munkahely - akkor hogyan csúszok MOST az MA-val?

Leírtam, hogy pénzkeresés miatt csúsztam, nem azért, mert nem tanultam!Jelenlétköteles órák miatt nem tudtam annyi tárgyat elvégezni egyszerre, amennyi a tanterv, mert akkor nem tudtam volna dolgozni. Buta ember vagy, aki nem tud értelmezni.

2021. jan. 31. 10:43
 38/41 A kérdező kommentje:

Nemde anyukád arra gondol, hogy ő a lelki vigaszod?


A lelki vigasz épp az, hogy vigasztal, ha valami baj van, nem az, hogy ne legyen rosszkedved, nincs jogod hozzá.

Ő ezzel azt magyarázza, hogy ő a magasabb rendű, mert szülő. "Gyereknek kuss a neve" Mit számít, hogy hány éves.

2021. jan. 31. 10:45
 39/41 anonim ***** válasza:

Jól van kérdező, értjük, mindenki sokkal butább nálad, és ellened van az egész világ. Brühühü.

Írj naplót, mert nincs olyan lény ezen a világon aki felér a te szintedre és megértene.

2021. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

40: most akkor döntsd már el, hogy szükséged van a vigaszra, vagy túl nagy ár azért, hogy pelenkázós szinten tart téged...???


Ha zavar, akkor költözz!

Ha meg neked szükséged van a vigaszra, akkor maradj - de ne sírd tele a világhálót a szívfájdalmaddal!


Légy felnőtt fejben is, ne csak korban!

2021. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!