Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyám kutakodik...

Normális, hogy anyám kutakodik a szobámban, és a telefonomban?

Figyelt kérdés

A szobámat tilos bezárnom, és ha elmegyek itthonról mindig kutakodik nálam. Nincs semmi amit ne láthatna, de akkor se kutakodjon az én cuccaim között. Természetesen erre azt mondja, hogy ez az ő háza. Le van kódolva a telefonom, de amúgy 1 éve úgy vett nekem telefont, hogy elmondta hogy csak akkor veszi meg nekem, ha elolvashatja a facebookomat meg megnézheti kikkel beszélek. Persze lekódoltam, de van mikor csak úgy kiveszi a kezemből mikor használom és fel van oldva, és akárhogyan próbálom elvenni tőle nem adja vissza. Természetesen ilyenkor elolvassa az összes üzenetemet, és még ő kér számon pár üzenetemért. Nem szoktam hívásozni mikor itthon van, de néha mikor kedvem van akkor direkt hallgatózik, és a szobám előtt járkál hátha hallja, hogy kivel mit beszélek. Ez normális?? Csak mert ő holtig állítja, hogy minden szülő ezt csinálja. Egyébként nincs oka ezt csinálni, nincs velem semmi baj és rossz társaságban se vagyok. Ja, és úgy kezel mint valami 5 évest.

17/l



2021. jan. 31. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Ez a privát szférád megsértése, amire nem mentség az, hogy az ő háza. Amint lehet cuccolj el egyetemre és mellette ezerrel diákmeló. (Az egyébként most is elkezdheted) Tegyél félre amennyit tudsz, hogy mihamarabb elszabadulj onnan, aztán majd nézegetheti az üres szobádat.

Egyébként meg igenis zárd az ajtódat, akkor is ha nem engedi. A telefonnal kapcsolatban is legyél erélyesebb. Szedd tőle vissza, vagy addig veszekedj vele amíg vissza nem adja. Ne hagyd, hogy elnyomjon.

2021. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nekem is kutat a cuccain kozott, es nekem sincs rejtegetni valom, de eleg sz*r, amikor pl. baratnom ir egy pasirol uzenetben es o azt elolvassa, aztan meg rajtam keri szamon, es az se egy kellemes dolog, amikor telefonalok es hallgatozik. Aztan, ha leteszem, amikor hazaer, akkor meg van sertodve.
2021. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4%

17 vagy de mar 3 csavot elhasznaltal es csak 1rol tud anyad???

Uh ez igen. Hat elegge palira vetted szegenyt eddig is, szoval ne csodalkozz, hogy ennyire paranoias lett. Bizonyara mas is van, ami miatt ennyire tueni akarja kivel mikor es merre.


De fuggetlen attol, hogy ez eleg beteges vagy sem, MEGMONDTA akkor vesz neked telot, ha belenezhet. Te elfogadtad az ajanlatat, igy tartsd is be. Biztos egesz jo mobilt vett...majs ha lesz onallo kereseted veszel sajat keszuleket es abba nem nezhet bele. Masreszt vannak orszagok, ahol semmi kivetznivalo nincs abban, ha a nagykorusag elott a gyerek mobiljaban nyomkoveto app van meg minden jelszot tudnak etc.


En mostohaszulokent kutakodtam mostohagyerek szobajaban kizarolag akkor mikor nagyon alapos gyanum volt ra, hogy alkoholt vagy drogot rejteget a szobajaban. Es minden alkalommal igazam volt. Oszerinte en nem voltam normalis, hogy bementem a szobajaba. En viszont ugy gondoltam az a nem normalis, hogy 16 evesen iszik es drogozik. Tehat anyad valami miatt lettilyen idegbeteg, csak azt velunk mar nem akarod megosztani. Ami nem is baj.

2021. febr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyan ez volt. Én azt csináltam, hogy a alsónemű fiókomba (igen ott is turkált) elrejtettem egy papírt amire azt írtam hogy:"ugye milyen érdekes a fiókom?" abból hatalmas balhé lett, de abbahagyta. Ha magadnak veszel telefont a saját pénzedből, már mégegy indokod lesz arra, miért nem nézhet bele. Az első indokod pedig:MAGÁNSZFÉRA. Mindenkinek kell.
2021. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elmúlt? Elköltöztél?
2023. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!