Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szüleim nincsenek...

Elvált szüleim nincsenek jóba, probléma a találkozás apámmal,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akárhányszor menni akarok apámhoz, anya mindig addig mondja a magáét, amíg ellehetetleníti azt, hogy menjek. Felhozza a múltat, hogy köztük mi történt. Úgy érzem bűntudatot akar bennem kelteni, mert olyanokat mondd nekem, hogy én mennyire odavagyok érte meg hogy ő mennyi rosszat csinált vele.

Aztán amíg ott vagyok apánál tök flegma velem.

Azért váltak el, mert apám megcsalta.

De attól én még tartani akarom vele a kapcsolatot, hiszen a gyermeke vagyok, ő meg az apám. Ha feljön témának, hogy x nap múlva megyek hozzá, folyamatosan vitatkozik velem.


2021. febr. 2. 19:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 évesen éltem át ugyanezt, mint te kérdező.

Nem lett jobb a helyzet, később sem.

Nem vagyok rá büszke, de megtanultam játszmázni. Legalábbis a családom előtt. Megtanultam, mit mondhatok, és mit nem, és hogy mikor hogy viselkedjek. Mindkét oldalon ez ment. Sose mondtam el azt, hogy jól éreztem magam. Csak azt meséltem el, ami negatív volt. És ha egyik elkezdte szidni a másikat, akkor leállítottam, hogy nem érdekel, mondják meg egymásnak. Ja, és postáskodni sem voltam hajlandó. (Mondd meg apádnak... stb.) Egyszerűen ignoráltam a kérést.

2021. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!