Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ezt gondolja rólam?

Anyám ezt gondolja rólam?

Figyelt kérdés

Sosem éreztem azt, hogy jó kapcsolatom lett volna vele. Sosem törődött velem annyira. (Tető volt a fejem felett, ennem volt mit, ruhám is volt...de szeretetet nem igen mutatott felém) Mindig csak degradált,hogy nem fogom semmire sem vinni, púp vagyok a hátán. Diplomámnak sem örült, esküvőmre is csak annyit mondott, hogy drága a válás. Látom rajta, hogy böki a csörét, hogy messzire elköltöztem és egyenesben van az életem.


Látogatásom alkalmával mondtam neki, hogy előléptettek egy komolyabb pozícióba több pénzért.(mindig is érdekelte a pénzügyeim, csak pont ezért nem mondok számot... Anno is ezért telt be a pohár.) És erre kibukott belőle, hogy "nem is vagy annyira elbaszott leány". Lelkileg mindig is szadizott, de ennyire nyíltan még sosem mondott nekem ilyet. Majd jött a mosakodás, hogy az apja is így beszélt vele..mondom persze nem kell a duma. Meg ha így is volt, velem nem kellene így beszélned...


Volt már valaki hasonló cipőben? Mit gondoltok?


29L


2021. febr. 21. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Minek látogatod? Most komolyan.
2021. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Aranyos a mama
2021. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Anyám is hasonló kaliber...valahogy az a generáció mintha nem kapott volna elég figyelmet és törődést a saját szüleiktől és nem tudják hogyan szeressék a saját gyerekeiket. Persze tisztelet a kivételnek. Ez van sajnos...hátha nekünk majd jobban sikerül. Én legalábbis megpróbálok majd bensőséges viszonyt kialakítani a lányommal.
2021. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
29/L?? Lányként tekinteni magadra közel 30 évesen. Viselkedj nőként. Még mindig kislány vagy, aki meg akar felelni valakinek, akinek nem lehet. Mit foglalkozol vele?
2021. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Anya ide, anya oda, el kell felejteni...előbb-utóbb feltűnik neki, hogy még csak nem is telefonálsz..nem kell tudnia sem a címedet, sem a telefonodat..ebből lejön neki, hogy nem kívánatos személy..


Ne akarjmegfelni..inkább a férjednek, és a munkahelyednek..

Anyád nélkül elvagy, remélem. Ha véletlenül szülsz, akkor az unokáját nem szabad megmutatni, mert arra is fitymálólag fog egjegyzést tenni...kell az neked? Ugye nem? Naugye.

2021. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de anyádat szerintem fikarcnyit sem érdekled, ennek fejébe még bunkó is veled, akkor te miért foglalkozol vele? Miért adsz a véleményére? Téged csak a saját életed érdekeljen, örülj a sikereidnek, anyudat meg hagyd figyelmen kívül, mert mint látod, nem tud örülni a sikerednek, csak próbál lehúzni. Ne nehezítsd meg a a saját helyzetedet!
2021. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam. Gyerekkoromtol kezdve elment, majd betelt a pohar. Nem tartom a kapcsolatot veluk.Eletem legjobb dontese volt.
2021. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7##ez ment## javitas bocs
2021. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben sem voltam még. De a #7-es válaszát javasolnám én is
2021. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én 38 hetes várandós vagyok, valahol még az első trimeszter vége felé anyám rá megint rájött az öt perc és letiltott totál indokolatlanul Facebookon. Nagyon jól tudta, hogy a valószínűleg egyetlen unokáját várom. Magamért soha nem koptattam le teljesen, max. pár hónapos mosolyszünetek voltak, de ezt most ráhagyom és ha akarja sem veszem fel vele újra a kapcsolatot. A fiam és saját érdekemben. Természetesen ennek nagyon hosszú előzménye van, ez csak az eredmény. Sokkal nyugodtabb vagyok nélküle.

Sajnos saját magunkat kell megerőltetni, hogy ezeket a mérgező kapcsolatokat elvágjuk egy életre.

29 N

2021. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!