Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit éreztél, amikor szétmentek...

Mit éreztél, amikor szétmentek a szüleid?

Figyelt kérdés
Akik választ írtok, légyszi azt is írjátok le, hogy kb hány évesek voltatok, amikor megtörtént.

2021. febr. 22. 11:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Kb. 10 voltam, és őszintén azt hittem, hogy az én rosszaságom az oka, meg hogy a tesómmal állandóan gyepáltuk egymást. Ezt így szavakkal sosem állítottam, de érzés szinten megvolt, és a szüleim sem cáfolták ezt soha.
2021. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2021. febr. 22. 13:15
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Rossz volt, bar erezhetően baj volt a házasságukkal . Ami igazan nehezze tette az elválásuk módja, a viselkedésük volt. Ha ezt normálisabban csinaljak nem lett volna ennyire megrázó.
2021. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
11 voltam és örültem. Mindennapos ordibálások voltak. Az más kérdés, hogy pár évvel később annyira elmérgesedett köztük a viszony, hogy pokollá tették a kamaszéveimet. Mostanra normalizálódott a viszony nagyjából, ha szükséges, beszélnek egymással.
2021. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 6 éves lehettem akkor. Édesapám addig is elzárkózva élt. Édesanyámmal elköltöztünk, mert egy másik városban kapott munkát. A válás nem viselt meg, de az utána levő háborúskodás (pl. anyám és apám egymásról mondanak egymásnak ellentmondó dolgokat) egy kicsit.
2021. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 elena0443 válasza:
63%
7 éves voltam. szerintem annál nehezebb ez minél fiatalabb vagy mert így ki marad a boldog gyerekkor igaz mindenből 2 lesz de az semmit se ér ha nincs együtt a család.
2021. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 éves voltam mikor a szüleim elváltak. Anyám könyörgött apámnak, hogy ne menjen. Annyira megalázó volt, hogy 11 éves létemre felszedtem onnan anyámat azt mondtam neki, hogy senki előtt nem alázhatja meg magát így, mert sokkal többet ér annál. Apám elment, de az ilyen embernek szokása visszatérni, akkor pedig el lett küldve vissza, oda ahonnan jött. Kicsit sem voltam szomorú, sőt, kifejezetten örültem, hogy anyám nincs többé egy nárcisztikus buta köcsöghöz kötve.
2021. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
12 éves voltam, érdekes történet. Anyám csak szolgálatilakás miatt akart válni, mivel azt csak akkor kapta meg ha elvált. Sokáig voltak úgy vele, hogy csak egy papír. De ahogy telt az idő apám beleunt ebbe a veled se veled kapcsolatba és lezárták teljesen. Megviselt elèggé, főleg, hogy anyám már kész volt mindennel, csak bejelentette, hogy költözünk. Már 17 éves vagyok, akkor elhittem az egész mesét de már értem mit miért tett. Megmenthető kapcsolat lett volna talán, apám jó ember, de ahogy kezdtek bogarasak lenni idősebb korukra nem tűrtek egymásnak stb stb, szóval jobb így.
2021. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nyilván semleges volt mert 2 éves voltam, de ismerek olyat is akinek születése előtt elváltak majd össze jöttek egy éjszakára és úgy született meg. Tehát most 22 éves az illető és 40 éve váltak el a most 62 éves szülei, de olyan is van hogy már 10 éves a gyerek és még csak akkor házasodnak. Nem vagyunk egyformák. Persze a legjobb az ahol életük végéig kitartanak egymás mellett akár van gyerek akár nincs, persze csak úgy ha tényleg szeretik egymást és nem csak a külvilág felé mutatják azt.
2021. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!