Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha az apukátok...

Mit tennétek, ha az apukátok titeket hibáztatna a sikertelen életéért?

Figyelt kérdés

A bátyám is, és én is tervezett gyerekek voltunk, de felnőttkorunkra egyre labilisabb lett az apukánk: én fiatalabb vagyok és az egyetem idejéig itt laktam velük, és az utóbbi két év alatt teljesen ellenem fordult


Nem talál munkát már két és fél éve, de nem is az a típus aki jól kijött volna a kollégákkal és a főnökeivel egy előző munkahelyén sem: neki mindenki más egy idióta, mindenkinek ő akarja osztani az észt alulról hogy mit hogyan kellene, de ahhoz meg sose volt meg a vállalkozó szelleme, hogy ő kezdjen egy céget



Eléggé elgondolkodtat a dolog, mert nem akarva születtem, próbáltam mindig a legkevesebb teher lenni a szüleimen és önállóan csinálni mindent, ennek ellenére most a születésnapjához közeledve egyre több ilyen megnyilvánulásai vannak



Mit lehet tenni ilyenkor?



2021. febr. 22. 18:44
1 2
 11/13 Metionin ***** válasza:
100%
Tájékoztatnám hogy anno is létezett gumi, miért nem húzta fel, majd szépen eltűnnék az életéből.
2021. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10. Ezt máshogy fogod gondolni ha feléled a szülői ösztön. Nehezebb karriert csinálni az biztos, megfelelő társ mellett aki támogat lehetséges.

4. Mi lett volna ha.. Ilyenen nem szabad gondolkozni, bár ezt nehezebb megvalósítani mint mondani. Mindenki életében van pár fontos döntés, a tiédben is lesz. Apukádéban is volt. Ő döntött amibe neked nem volt beleszólásod. Van hogy nem jön össze amit akarunk, ilyen az élet. Néha nehéz elfogadni. Szóval nyilván nem te vagy a hibás.

2021. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem mondani hogy te nem tudsz mit tenni, ezt neki kellene lerendezni magában.
2021. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!