Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Féltem az anyámat. Vagy csak...

Féltem az anyámat. Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, azóta anyámnak van kapcsolata. Már pár éve ismeri a pasit, de nem élnek együtt. Nem rossz ember, de van pár dolog, amit anyám mesélt róla, ami nem túl szimpatikus. Pl. hergeli a kutyát, direkt megharaptatja magát vele stb. Több példát nem írnék. Anyu szólt, vagyis mesélte, hogy pénteken vacsorára megy a barátjához, és valószínűleg ott alszik. Ez nem is furcsa eddig, azonban közölte, hogy a barátjának egy haverja is ott fog aludni. Tudom, hogy ilyenkor a vacsora mellé előkerül az alkohol is stb. Most én aggódom túl, hogy szerintem ez azért nem annyira szokványos dolog, vagy tényleg furcsa ez? Mert neki látszólag ezzel semmi baja, hogy más is ott aludna, én meg nem tudom, hogy szóljak-e, lehet azt mondaná, mit parázok. Egyszer azt mondta a barátja haverjai kissé "linkek".
2021. febr. 25. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod valóban, de egy egészséges párkapcsolatban nem alszik ott egy harmadik is, szerintem.
2021. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tényleg veszélyes. Ha félted, próbálj meg vele beszélni szerintem, jobb egy kis harag, mint az hogy megerőszakolják.
2021. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy félted anyukádat. De ha vagy vele olyan viszonyban, akkor szerintem ezt elmondhatod neki is, hátha te is megnyugszol és ő is jobban odafigyel.
2021. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes szitu. Lehet ártalmatlan de lehet baj is belőle. Ha egy tini lányról lenne szó, már szólna a vészcsengő a szülőknél.
2021. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet anyukád nagyon nem olyan, mint amilyennek a külvilág felé és neked mutatja magát...

Ezt úgy értsd, ahogy szeretnéd...

2021. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó, ebbe is begondoltam már, de ezt nem tudom hogy derítsem ki. Az a gond, hogy neki előtte csak apukám volt és lehet most akarja kiélni magát..
2021. febr. 25. 18:07
 7/18 A kérdező kommentje:
De egyébként nagyon naiv tud lenni a mai napig, így minden eshetőség fennáll.
2021. febr. 25. 18:09
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod, hogy csak apukád volt? Egész nap otthon volt háztartásbeliként és nem mozdult ki sehova a barátnőivel?

Lehet párhuzamosan a munkahelyén vagy bárhol máshol 2-3 kapcsolata volt, nem tudni. A nők hihetetlenül ügyelnek a diszkrécióra, rohadt jó manipulátorok és Oscar-díjas színésznők. Majd lesz élettapasztalatod, megtudod.

2021. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 biztos ismered az összes (azt a pár milliárd) nőt az egész világon, azért engedheted meg magadnak, hogy ezt kimondd, ugye? Lehet, nem a kikent-kifent miss p*csákat kéne összeszedni, és akkor nem lenne veled ez ;) Mert azok csinálnak ilyet, az igazi nők nem :)
2021. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Brrrrrrrrrr de tudtam, hogy jönni fog valamelyik a hegyi beszéddel. Én már kiismertem a többséget!
2021. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!