Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen helyzettel?

Figyelt kérdés

Apám folyamatosan felhozza a barátnő témát. Pontosabban azt, hogy legyen és húzzak bele. Ez a téma egyébként is a gyenge pontom. Amióta véget ért az 5 éves kapcsolatom, nem nagyon ismerkedtem senkivel és elég magányos is vagyok, így nagyon fájó pont ez nekem. Most a covid miatt még tehetetlenebbnek érzem magam, a társkeresők pedig nem nagyon tetszenek, bár még nem használtam egyet sem.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak, hogy leálljon. Próbálkoztam már mindennel. Megkértem, hogy hagyja abba. Beszélgettem vele, voltam nyugodt, kiabáltam is. Semmi nem működött. Ötletek?


25/F


2021. márc. 1. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne idegeskedj miatta. Megkérdezi van-e, te mondod hogy nincs. Kész, nem kell részletezni.
2021. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Forditsd vissza: kerdezd meg elhalogatott dolgokrol, mikor javitja meg a csapot, mikor festi le a keritest, mikor szokik le a cigirol, mikor intezi el vegre az akarmit...

Vagy ha ezt kerdezi, valaszolj neki vlm tok masra.

-fiam,mizu a csajokkal?

-van itthon tojas, ugy ennek egy rantottat, te kersz?


Vagy: Apa te ugye birtad az omegat? Kepzeld, youtubeon talaltam egy tok jo szamukat.


Vagy: van kedved este megnezni velem a rambot?

2021. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem csak szimplán látja hogy magányos és levert vagy, aggódik érted.

Nekem sose volt barátnőm szóval teljesen más miatt aggódik :D

2021. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Szia apu, ő itt Sanyi a barátnőm
2021. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Két ötletem van, az egyik, hogy nem veszed komolyan és elengeded a füled mellett, tehát magadban eldöntöd, hogy akármennyiszer is mondja, te nem veszed fel. (hiszen tudod, hogy ez nem így megy, hogy az ember csak úgy akarja, és pont akkor megtalálja a megfelelő embert, aki tetszik, értelmes, van kémia, kölcsönös, főleg nem most)

A másik, hogy elmondod neki, hogy megigéred, hogy szólsz majd ha lesz, de addig nincs miről beszélni.

2021. márc. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!