Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha válás utan az apa eltávolod...

Ha válás utan az apa eltávolodik a gyerekétől, gyerekeitől, annak mi szokott jellemzően inkább az oka lenni?

Figyelt kérdés
Főként abban az esetben, ha apuka egy másik nő miatt dönt a válás mellett. Konkrét tapasztalatokra lennék kíváncsi, akikkel ez megtörtént.

#válás #gyerek elhanyagolása
2021. márc. 14. 06:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
45%

28!


Ha nincs ideje meg kedve az apának futkosni, akkor mi a kérdés? Nem az anya hibája, nem az új asszony hibája, egyedül az övé.


Te nő vagy vagy ferfi? Te csakúgy hagynád a gyereket az exnel? Mert dolgozol, mert új család van? Ha nem, akkor mi álkérdés? Rajtad múlik. Ha nem, akkor megint mi a kérdés? Rajtad múlik. Ante gyereked, a te életed, a te döntésed.

2021. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
10%
31 olvasd el mi a kérdés, nem az amit te hajtassz
2021. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
88%

32!


Elolvastam.

SOHA NEM MÁS HIBÁS. Az a hibás, aki nem látogatja a gyerekét. Megegyszer felteszem a kérdést neked: te hagynád a gyerekedet vagy megpróbálnál mindent? A TE GYEREKED. A TE DÖNTÉSED.

2021. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
17%
Most őszintén? Ha választanom kéne a családom, akik mellettem vannak minden nap és a gyerekem között akit nagy ritkán láthatok, lehet gonosz vagyok, de akkor az új családomat választanám. Az elvált apa egyszer már így vagy úgy, de elcseszte. Nyilván másodszor nem akarja
2021. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
18%

Nem ezt akarják az anyák? A vérszerinti apa kerüljön ki a képből, hogy az új pótapa a helyébe léphessen. Ehhez az első lépés a költözés, mert tudják, hogy az ember úgyse fog tudni kiadni egy valag pénzt útiköltségre a gyerektartás mellett. Ez a bíróságok célja is, nem? Ha nem így lenne, akkor az alapértelmezett elhelyezés a 50-50 lenne. De nem, legyen csak egy szülőnél elhelyezve a gyerek és a másikat zárjuk ki az életéből.

Azt senki ne gondolja komolyan, hogy egy apának lesz ráhatása a nevelésre kéthetente egyszer. Ha pedig az anyja nem akarja gyakrabban elengedni, akkor onnantól a bíróság se fog gyakoribb láthatást megítélni.

A nők könnyen dumálnak, hiszen mindig ők kapják a felügyeleti jogot, de ha hirtelen megfordulna a helyzet és a férfiak kapnák, akkor nem lenne akkora a mellény sem. Ha az új feleség neveli fel a gyereküket és ők semmit nem tehetnek, mert csak kéthetente találkozhatnak, akkor igen savanyúvá válik az a szőlő.

Ennek a fos rendszernek int be sok férfi és hagyja ott az egészet. Szenvedjen ezzel a franc.

2021. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
8%
35ösnek igaza van
2021. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
89%

34!


Nos, más meg addig nem alapítana új családot és vállalna bele új gyereket, amíg a régivel enm rendeződik a kapcsolta....

2021. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
98%
Ki a hibás, ha apa szar ember? Az egyik nő vagy a másik nő? Feltételezés szintjén se merüljön fel, hogy egy férfinak felelőssége van.
2021. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 omba ***** válasza:
86%

Éga pofámól a bőr, komlyan. Nem volt valami példaszerű az életem, kétszer is elváltam, 2-2 gyerekem anyjaitól. De a gyereketől soha!

Nincs azaz aranypunci, vagy külföldi ösztöndíj, bármi, amiért letettem volna arról, hogy mésfélórásy erősen gyorshajtásgyanús vezetés után egy órát legyek az egyikkel.

A házadat elviszi az asszony, a NAV, a vihar, az autó meg szétrohad, vagy fejreállsz egy jégfolton, gyerek a tied, semmi más.

Nincs szemetebb árulás, mint csak úgy kiszivárogni az életéből.

2021. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!