Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megváltozhat a gyerek miatt?

Megváltozhat a gyerek miatt?

Figyelt kérdés

A férjemmel első babánkat várjuk nyárra. 5 éve vagyunk házasok. Ő mindig is indulatos, erős akaratú volt, inkább én engedtem mindig neki, oda mentünk, azt csináltuk, amit ő akart, nekem a béke fontosabb.


A barátnőim sosem szívlelték, de szerintem féltékenyek, mert nagyon okos férfi, sokra fogja vinni. Amikor elmondtam nekik, hogy babát várunk, hát... nem hiszem, hogy őszintén örültek neki. Egyikük mondta is, hogy aggódik, milyen apa lesz a férjem, lesz-e türelme egy gyerekhez, mert ha felidegesítem, sokszor kiabál velem is. A szüleimmel egyébként - miatta - nem találkozunk gyakran, amit nagyon bánok. Ő nem kedveli őket.


Elültették a bogarat a fülemben, mert a férjem sokszor kiabál, amikor kiakad, de meg sosem ütne. Amióta várandós vagyok, nem kiabált, a föld felett jár ő is, szerintetek megváltoztathatja az apaság?



2021. márc. 14. 22:00
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/111 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan összetévesztik az intelligenciát az iskolázottsággal. Az intelligenciába az érzelmi intelligencia is beletartozik, azaz hogy képesek vagyunk felismerni és kontrollálni a saját érzelmeinket, nem magunkat tekintjük a világ közepének, és nem állat módjára, hanem empátiával bánunk másokkal. Az okos, művelt, magas végzettségű, nagy tárgyi tudással rendelkező és az üzleti életben kimagaslóan sikeres emberek közül sokan szociopaták (nyilván nem mind), akikből teljes mértékben hiányzik ez a fajta intelligencia. Az alapján, ami a kérdésből kiderült, ebbe a csoportba tartozhat a kérdező férje is.
2021. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!