Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért veszekszik velem édesanyám?

Miért veszekszik velem édesanyám?

Figyelt kérdés
Elváltak a szüleim 3 éve. De akármikor apukám láthatási ideje alatt vagyok, anyukám megállás nélkül vitatkozik velem es lelkiismeret furdalást kelt bennem. Akárhányszor felhív veszekszik velem és öngyilkossággal fenyegezetőzik. Pedig apámat havonta vagy két havonta egyszer látom, akkor 1 hetet nála töltök. De amikor otthon vagyok, akkor semmi gond nincsen. Kezdek már belefáradni ebbe a szituációba. Unom, hogy bármikor elmegyek, minimum háromszor veszekedni kell s telefonba.
2021. márc. 17. 09:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
17%
30 felett sajnos a nők eszüket vesztik. Féltékenyek, irigyek. Ha neki szar, másnak is legyen az. Egyszerűen ilyen faj.
2021. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%

És apukádnál nem tudnál lakni?

Ha jól értem, ő nem cseszeget sem akkor, amikor nála vagy, sem akkor, amikor anyukádnál vagy.

2021. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
91%

Nekem 5 év ment a süllyesztőbe. :D A három év egyébként eléggé vízválasztó. Őszintén szólva a barátodnak támogatnia kellene, lelket önteni beléd. Tény, hogy sokat nem tud segíteni, de a közös programokkal amivel kicsit kirángat otthonról csodákat lehet tenni.


Egyébiránt ne vedd magadra, hogy sokat változtál. 3 év alatt rengeteget változik az ember, főleg ilyen idős korban. A párkapcsolatotok is sokat változik, egymáshoz simultok, szoktok -nem feltétlenül rossz értelemben-. Nem várhatja el senki tőled, hogy ugyan úgy tekints rá/viselkedj vele 3 év után is, mint a legelején.


De ezek csak a saját gondolataim, ne vedd készpénznek. :)

#hármaska

2021. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

13.

Édesapám az ország túlsó felén lakik. Az iskolámat nem szeretném ott hagyni, mert nagyon jó a képzés, az iskolámat is szeretem. Meg nincs tervemben ott hagyni anyukámat, mert egyébként ahogy írtam is szeretem őt. Sokmindent megtesz értem, mellettem van. Csak ezek az időszakok rosszak, amikor apukámmal szeretnék eltölteni egy kis időt.

2021. márc. 17. 10:05
 15/29 A kérdező kommentje:

12. Akartam bocsánat.

13. Nagyon köszönöm, ez most nagyon jól esett! :)

2021. márc. 17. 10:06
 16/29 anonim ***** válasza:
De miért hívogat amikor apukádnál vagy? Csak provokálni akar? Kérd meg, hogy ne hívjon. Majd te hívod ha bármi gondd van.
2021. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
A leírtakból arra következtetek, hogy anyád mellett nincs "társ", te maradtál meg neki, ezért a körmeszakadtáig ragaszkodik hozzád. Ilyen az ember, sokan nem képesek elszakadni a múlttól, nem építik tovább saját életüket, hanem "sértődötten" ott maradnak egyedül. Pedig fel kellene készülniük arra is, hogy Te is elmégy, hisz ez az élet normális rendje. Magadat ne hibáztasd semmiért, tökéletesen érthető, hogy vágysz apádra is. Mivel eléggé felnőtt vagy már, ezért nyugodtan leülhetsz egyszer anyáddal és úgy elbeszélgettek, ahogy két egyenrangú ember szokott egymással. Nyugodtan megkérdezheted, hogy miért maradt egyedül, miért nem keresett maga mellé társat, miért zárkózott be és miért akar téged magához láncolni, miért féltékenykedik, civakodik rajtad. Akkor talán ráébredne arra, hogy más, a külvilág is látja rajta, hogy nem megfelelően folytatja az életét, nem a jövőre készül, hanem a múltba zárkózik, ami nem vezet sehová sem.
2021. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Sajna kb megoldhatatlan a helyzet, nem véletlen volt a válás sem :( magyarázd el neki hogyha nem akar téged is elveszteni, viselkedjen felnőttként, és fogadja el hogy van apukád is.
2021. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, anyukád nagyon rosszat tesz veled. Ezt meg kellene látnod, és nem mentegetni őt. Valószínűleg azért is haragszik rád, mert van párod, ő viszont mindenkire féltékeny. Ha anyukád kívánsága szerint fogsz élni, akkor neked sem marad senkid, és édesanyád lelki szolgája leszel, amíg csak ő él. Vénlánnyá tesz.
2021. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny és irigy, mármint apádra, hátha jól érzed magad nála. Véletlenül ellene hangol? Mi a vita témája???
2021. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!