Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mentális beteg szülők gyereki,...

Mentális beteg szülők gyereki, ti hogy dolgozzátok fel magát a tényt, hogy ilyen embertől származtok?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy a szülő enyhén szorong, vagy van szezonális dedresszioja(bar az is okozhat gondod), hanem olyan esetre, amikor az egyik szülő kőkeményen pszichiátriai eset es gyerekkorodtol kezdve azt láttad, hogy undorító es életképtelen? Plane úgy, hogy te kényszeresen tökéletességmanias vagy? Az önbecsülésémet mar maga az a tény rommá dönti, hogy egy ilyennek vagyok a gyereke? A pszichológus úgy láttam nem tud mit kezdeni ezzel...
2021. márc. 20. 18:46
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Mar eleve azért is gyűlölöm, hogy szaporodni mert, nyilván nem tervezve volt, fel sem tudott volna nevelni, sem anyagilag, sem érzelmileg.
2021. márc. 20. 18:48
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

Inkább azt tudatosítsd magadban, hogy egy "ilyennek" köszönheted az életedet, te gyökér.

Szerinted neki jó, hogy nem "normális"? Hogy mindenhol kívülálló? Hogy meg van békyegezve?

Inkább légy hálás, hogy megadta neked a létezés jogát és csodáját.

Ha annyira fasza gyerek vagy, akkor a saját életedet úgy alakítod, ahogy te szeretnéd. A többi csak picsogás.

2021. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mégis, milyen betegsége van?
2021. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Hová menjek ki? Mert a kérdésben azt írtad, "gyereki"
2021. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Csodálatos emberek gyülekezete. Akkor leírom, hogy a “betegsége” abban nyilvánult meg, hogy verbálisan es fizikailag bántalmazta az anyámat es engem is, drog es játékgép függő volt, munkanélküli, tőlem, az anyamtol es a szüleitől lopkodta a pénzt. Gyerekként betörte az ajtómat, majd addig rángatott, míg össze nem estem. Tessék így irkáljátok az ocsmanysagaitokat. Jelentettem mindenkit.
2021. márc. 20. 19:15
 6/27 anonim ***** válasza:
41%
Menj orvoshoz, kérdező.
2021. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, annyit kérdeztem, hogy mi a betegsége. (És ezért jelentettél?)


Am. ez nem az, amire gondoltam, azt hittem, hogy skizo, bipol...


Ez a bántalmazás és függőség nagyon rossz, valóban.

2021. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Mentális betegségről írtál a kérdésbe, de amit felsoroltál egyik sem az.
2021. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem a lófityfirityet nem születik annak. Aki mentális betegséggel él, az komoly genetikai hajlammal született, legfeljebb a körülmények segítettek kihozni. Szégyellem én is, hogy ilyen ember génjeit örököltem. De már nem érdekel, jobbá akarok válni.
2021. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

9

De, a függőség mentális betegségnek számít.

2021. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!