Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan cigizzek titokban,...

Hogyan cigizzek titokban, amikor a szüleim itthon vannak?

Figyelt kérdés

Már nagykorú vagyok, költözés még nem várható minimum másfél évig. Eddig megoldottam koliban tartózkodásom alatt eme rossz szokásomat, de egy ideje itthon vagyok. Ha csak én vagyok itthon akkor simán megoldom, kiszagolni nem fogják, amióta az eszemet tudom láncdohányosak. Viszont ha itthon vannak nem tudok feltűnés nélkül elvonulni. Felmerült, hogy esetleg kutyasétáltatás közben, de tartok tőle, hogy mivel itt mindenki ismer mindenkit, visszajut a szüleim fülébe, ha valaki meglát. Nyolcadikos koromban már azon is jelenetet rendeztek, hogy együtt láttak a helyiek egy osztálytársammal,akivel ovi óta jóban voltam, aki mellettem cigizett, és több hétig azon ment a veszekedés itthon, hogy mi az, hogy nem mondtam meg nekik, hogy egy barátom cigizik...


Szóval szerintetek hogy oldjam meg lebukás nélkül, ha itthon vannak?



(Tudom, tudom, ne oldjam meg sehogy, szokjak le... Ezt ne írja senki, tudom hogy káros, de bármikor le tudom tenni egyik napról a másikra, csak szeretem látni a szálló füstöt....)


2021. márc. 24. 15:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%

Ha gyerek vagy, akkor ne cigizz.

Ha felnőtt vagy, akkor ne bujkálj.


Ha csak szereted a szálló füst látványát, akkor gyújts egy füstölőt a lakásban. (Persze ez csak kifogás, szóval úgyse fogod ezt tenni. :D )

2021. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
99%
Menj olyan helyre kutyat setaltatni, ahol nincsenek emberek. Kozeli erdo, szantofoldek, ha van.
2021. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Savlekotő ***** válasza:
88%
amióta az eszemet tudom láncdohányosak.. hihető h mások cigizésén napokig puffognak.. Nagykorú vagy,akkor ne bujkálj..
2021. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
50%

Tudom, tudom, ne oldjam meg sehogy, szokjak le...

Pontosan, sehogy, ezt akartam válaszolni. Undorító szokás. Erre pénzt kidobni az ablakon, ilyen egészségtelenségre, megbetegedésre? Tudom, miről beszélek, szülők fél évszázada füstölnek. Öcsém, párom és én nem dohányzunk.

2021. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%
Nőlj fel. Ha már nagykorú vagy és elég felnőtt a dohányzáshoz, akkor ne bujkálj a bokorbn, mint valami nyeletlen tini.
2021. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

(Tudom, tudom, ne oldjam meg sehogy, szokjak le... Ezt ne írja senki, tudom hogy káros, de bármikor le tudom tenni egyik napról a másikra, csak szeretem látni a szálló füstöt....)


Hát persze! :D

2021. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%

Minden függő ezt mondja, hogy le tudja tenni egyik napról a másikra. Na, akkor tedd le, gyújts füstölőt, probléma megoldva. Majd cigizz, ha már egyedül laksz.

Amúgy ha ők is láncdohányosok, nincs joguk azon puffogni, hogy felnőttként cigizel, ők mutatták a nagyszerű példát.

2021. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Szoktam füstölőt gyújtani, de azon is csak a vita van, hogy majd magunkra gyújtom a házat. Az is csak akkor opció, ha egyedül vagyok :D

Én a békesség kedvéért maradnék a bujkálásnál. Rövid időn belül úgyis le fogok szokni, nekem nem kell ezért a gyanúsítgatás, amíg itthon lakom, meg a random viták. Na meg izgalmasabb is, lássuk be :D

2021. márc. 24. 15:32
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tudod a választ. Sehogy. Vagy mondd el nekik. Azért nem hasonlitanék össze egy általános iskolást egy 18+ évessel.
2021. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Savlekotő ***** válasza:
83%
Én a békesség kedvéért maradnék a bujkálásnál. Hajrá,ne is egyenesen felnőttként felvállalva magad,sokat fogsz bujkálni ha ilyen gyenge jellem vagy..
2021. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!