Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan cigizzek titokban,...

Hogyan cigizzek titokban, amikor a szüleim itthon vannak?

Figyelt kérdés

Már nagykorú vagyok, költözés még nem várható minimum másfél évig. Eddig megoldottam koliban tartózkodásom alatt eme rossz szokásomat, de egy ideje itthon vagyok. Ha csak én vagyok itthon akkor simán megoldom, kiszagolni nem fogják, amióta az eszemet tudom láncdohányosak. Viszont ha itthon vannak nem tudok feltűnés nélkül elvonulni. Felmerült, hogy esetleg kutyasétáltatás közben, de tartok tőle, hogy mivel itt mindenki ismer mindenkit, visszajut a szüleim fülébe, ha valaki meglát. Nyolcadikos koromban már azon is jelenetet rendeztek, hogy együtt láttak a helyiek egy osztálytársammal,akivel ovi óta jóban voltam, aki mellettem cigizett, és több hétig azon ment a veszekedés itthon, hogy mi az, hogy nem mondtam meg nekik, hogy egy barátom cigizik...


Szóval szerintetek hogy oldjam meg lebukás nélkül, ha itthon vannak?



(Tudom, tudom, ne oldjam meg sehogy, szokjak le... Ezt ne írja senki, tudom hogy káros, de bármikor le tudom tenni egyik napról a másikra, csak szeretem látni a szálló füstöt....)


2021. márc. 24. 15:04
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
43%
Fűnyírás közben még nem cigizett senki??
2021. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
74%
20-as, mondjuk, az a közöm, hogy az ilyen flegma emberek, akik szinte csak a cigivel törődnek, fújják a képembe a füstöt utcán, állomáson, megállóban (ahol nem is szabad, de persze szarnak rá). És én nem akarom belélegezni!
2021. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Anyám még most 60+ éves korában is bujkál a szülei elől, ha egy helyen vannak. Gyerekként ezt ultragáz volt végignézni minden alkalommal, ha látogatóba mentünk, vagy jöttek. Sokkal egyszerűbb, és felnőttebb rágyújtani előttük (ha úgyis láncdohányosok, akkor még erkölcsi prédikációt se kaphatsz tőlük, mert megalapozatlan). Ha szóvá teszik, akkor meg megvonod a vállad, hogy felnőtt vagy, nem szorulsz az engedélyükre.
2021. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
21-es, köszönöm, igen, ilyenre gondoltam. De elég egy kis darab fa is, és a lakásban, függöny és egyéb könnyen égő anyag mellett is nagy felelőtlenség.
2021. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
90%

22# a fűnyírás az nem a garázsban történik, hanem a szabadban!

Garázs az egy zárt tér, ahol felgyűlhetnek gázok gőzök, tudod? És azok berobbanhatnak.


Kint ez nem valószínű, így nyugodtan lehet fűnyírás közben cigizni, csak fölé hajolni nem, cigivel a szájban.


De amúgy jó ötlet a kérdezőnek.

2021. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
3%
Arréb pár lépéssel, plusz zebránál kb.10 másodpercet kell várni, addig vissza is tarthatod lélegzetedet.
2021. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
84%

Szerintem sehogy.

Tiniként nekem is "nagyon jó bulinak tűnt" a tiltott gyümölcs, később pedig kétségbeesetten akartam szabadulni a függőségtől elátkozva azt a pillanatot, amikor a hecc kedvéért kipróbáltam.

Nem akarlak megbántani, tudom mit érzel fiatalon, hogy "mekkora buli a tiltott gyümölcs" hidd el nem éri meg.

Rövid időn át dohányozni is olyan károkat okoz a szervezetben, melyeket több évtized múlva is ki tudnak mutatni.

2021. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
20%

Arrébb pár lépéssel, plusz zebránál kb.10 másodpercet kell várni, addig vissza is tarthatod lélegzetedet.

Tartsd vissza te, idióta! Nem érted, amit írtam? Odébb is füstölnek, többen, mégis hová álljak? Ráadásul vannak olyan zebrák, ahol 2 perc egy lámpaváltás. Mekkora hülyék vannak itt, hihetetlen. Nem csoda, hogy nincs pontod. Rühellem a dohányzást, mégis 40 éve lélegzem mások büdös füstjét, otthon és utcán, meg se merném nézni, milyen lehet a tüdőm.

2021. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
47%
Akkor a hátuk mögé állsz. Amúgy is 3 percig bírod levegő nélkül.
2021. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor addig nem nézegeted a “szálló füstöt”, amíg otthon vannak...🤷🏻‍♀️
2021. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!