Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan cigizzek titokban,...

Hogyan cigizzek titokban, amikor a szüleim itthon vannak?

Figyelt kérdés

Már nagykorú vagyok, költözés még nem várható minimum másfél évig. Eddig megoldottam koliban tartózkodásom alatt eme rossz szokásomat, de egy ideje itthon vagyok. Ha csak én vagyok itthon akkor simán megoldom, kiszagolni nem fogják, amióta az eszemet tudom láncdohányosak. Viszont ha itthon vannak nem tudok feltűnés nélkül elvonulni. Felmerült, hogy esetleg kutyasétáltatás közben, de tartok tőle, hogy mivel itt mindenki ismer mindenkit, visszajut a szüleim fülébe, ha valaki meglát. Nyolcadikos koromban már azon is jelenetet rendeztek, hogy együtt láttak a helyiek egy osztálytársammal,akivel ovi óta jóban voltam, aki mellettem cigizett, és több hétig azon ment a veszekedés itthon, hogy mi az, hogy nem mondtam meg nekik, hogy egy barátom cigizik...


Szóval szerintetek hogy oldjam meg lebukás nélkül, ha itthon vannak?



(Tudom, tudom, ne oldjam meg sehogy, szokjak le... Ezt ne írja senki, tudom hogy káros, de bármikor le tudom tenni egyik napról a másikra, csak szeretem látni a szálló füstöt....)


2021. márc. 24. 15:04
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy egyébként? Nekem mondjuk 30 évesen is mindig rágták a fülem. Én is bármikor le tudtam tenni, le is tettem nagyon sokszor, volt hogy csak szombaton gyújtottam rá a buliban, aztán egész héten nem.

Krízishelyzetben mondjuk mindig rászoktam, aztán 11 éve végleg letettem, azóta megfogadtam, hogy cigit soha többet.

Párszor azóta szivarra rágyújtok, de inkább csak alkalmakkor. Évi 3-4 alkalommal.

De szerintem még így 40 felett is rágnák a fülem, így annak idején nem tagadtam, de előttük megálltam mindig.

2021. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
33%
Nincs saját szobád? Fürdőszoba? Garázs?
2021. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármikor le tudod tenni akkor kibírodrod nélküle és nem vagy függő. De utána azt írtad hogy le fogsz szokni, tehát függő vagy. A szépen szálló füst nagyon nevetséges kifogás. Csinálj amit akarsz, csak nem értem miért írsz ilyen összevisszaságokat.
2021. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
73%
Garázs? Marha jó ötlet, tényleg, főleg ha van fa- vagy más gyúlékony anyag!
2021. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
75%
Pfff nagykorúként így félni a szülőktől, meg bujkálni, kicsit se szánalmas :D
2021. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
18%

14, én a nappaliban szoktam cigarettázni, pedig ott a cserepkályha, mellette a tüzifa.De van más gyúlékony anyag is, pl.a kanapé amin ülök, vagy a függöny mellettem. A konyhában is rá szoktam gyújtani néha, pedig a konyhaszekrény fából van, plusz ott a mosogatószeres flakon.


Szóval marha agytröszt volt a válaszod.

2021. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Láncdohányos szülők, de tiltják a gyereknek? Szép szülők lehetnek ezek is. Jót akarnak ezt értem, de nyugodtan gyújts rá ha ők is. Ez a minimum.
2021. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
73%
Semmi agytröszt nincs benne. Jókora felelőtlenség, úgy alapból dohányozni is az. Egészség, jövendő gyerekek egészsége és a többi.
2021. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
20%

1, Miért "veszélyesebb" a garázsban mint a szobában cigizni a tüzifa közelében?

2.Mi közöd van neked más egészségéhez?

2021. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
78%

17. Neked nincs garázsod? Nem ismered a "más gyúlékony anyagokat"?

Szerintem a 14 es olyanokra gondolt hogy motor, abból is mindig csöpög valami, benzines fűnyíró, higító, esetleg oldószeres festékek, gázok, gőzök, stb.

2021. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!