Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért akar mindenbe...

Anyám miért akar mindenbe beleszólni?

Figyelt kérdés

Múltkor beszélgettünk,és elkezdte nekem magyarázni,hogy a kedvesem nem illik hozzám.

Utánna valahogy áttértünk a tetkóra,hogy az mennyire csúnya,meg hogy minek varratok magamra ilyen szrokat.


Ma meg nézegettem plasztikai sebészeket,erre jött a kérdés,hogy: Ugye te nem akarsz ilyen hülyeséget csinálni?


Én meg rávágtam,hogy de igen. Hogy esetleg akkor boldogabb lennék,és könnyebb lenne elfogadnom magam.

Aztán jött a szokásos,hogy így vagyok szép,a nevem is szép,nem érti,hogy miért akarok mindent változtatni.

(Igen a nevemet is megszeretném majd változtatni)


De ha egyszer így nem vagyok boldog.. Nem értem,hogy ezt miért nem érti meg..


2021. márc. 26. 13:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha a tanulmányaidnak a felét tudod finanszírozni, akkor sokat kell várnod, míg összegyűlik a plasztikára való, onnantól kezdve, hogy elkezdesz dolgozni, és marad is a fizudból félretennivaló.
2021. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Savlekotő ***** válasza:
97%

Keress fel szakembert mert neked magaddal komoly bajaid vannak,és erre nem a tetoválás testékszer a tested szét szabatása megváltoztatása,név csere a megoldás,mert a probléma akkor is ott lesz,benned a lelkedben,és ugyan ugy nem leszel boldog,csak újabb és újabb műtétekre fogsz menni mert a folyamat be darál.

70F

2021. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
52%
nem lesz rájuk pénze. Csak tetkókra.
2021. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

13-mas honnan veszed,hogy nem lesz rá pénzem? :D

A mellműtétre már van pénzem.

Akkor a többire is összekaparom.

2021. márc. 26. 16:53
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező ha plasztik nőt csinálni magadból van pénzed miért anyukádat húzod le a tandíj felével?
2021. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Mert nem engedi kifizetni az egészet?
2021. márc. 26. 18:06
 17/25 anonim ***** válasza:
44%
Nyuszika, ebéd körül még az volt a baj hogy ha nem azt csinálod amit anyukád mond akkor "ugrik a tandíj fele", amit ő fizet. Ebből estére az lett hogy neked igazából mindenre van pénzed és nincs is szükséged anyukádra? Akkor miért nem költözöl el, és minden problémád meg van oldva? Vagy nem értem akkor min vergődsz.
2021. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam,hogy mindenre van pénzem. Csak amit kaptam ösztöndíjat középsuliban azt nem költöttem el. A többit meg összekaparom. 🙃

Nyuszika..

2021. márc. 26. 19:43
 19/25 anonim ***** válasza:
64%
Bocsánat, de nagyon kíváncsi lennék hogy mi a neved ami ennyire nem tetszik? :D Általában a legtöbb embernek a vezeték nevével van gond a családi problémák miatt, de kereszt nevet nem igazán hallottam még. Azt az ember valahogy 'megszokja' amíg felnő :D
2021. márc. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát mivel német eredetű a vezetéknevem,és magyar a keresztnevem nem nagyon passzolnak. Legalábbis nekem nem tetszik a kombináció. :)
2021. márc. 27. 07:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!