Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért akar mindenbe...

Anyám miért akar mindenbe beleszólni?

Figyelt kérdés

Múltkor beszélgettünk,és elkezdte nekem magyarázni,hogy a kedvesem nem illik hozzám.

Utánna valahogy áttértünk a tetkóra,hogy az mennyire csúnya,meg hogy minek varratok magamra ilyen szrokat.


Ma meg nézegettem plasztikai sebészeket,erre jött a kérdés,hogy: Ugye te nem akarsz ilyen hülyeséget csinálni?


Én meg rávágtam,hogy de igen. Hogy esetleg akkor boldogabb lennék,és könnyebb lenne elfogadnom magam.

Aztán jött a szokásos,hogy így vagyok szép,a nevem is szép,nem érti,hogy miért akarok mindent változtatni.

(Igen a nevemet is megszeretném majd változtatni)


De ha egyszer így nem vagyok boldog.. Nem értem,hogy ezt miért nem érti meg..


2021. márc. 26. 13:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van valami önelfogadási bajod,

Pl fősulin a németes vezetéknevű+ Marika nevű csaj volt az egyik legközkedveltebb, Mariskaként használta és le se cserélte volna. Ha valaki rendben van magával akkor egy név nem zavarja, még akkor se ha valami régies neve van.

2021. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mi a neved? Egyébként a párod mit mond a mellműtétről? Egyáltalán tisztában van vele, hogy milyen lesz majd a szilikon?
2021. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

A nevemet max privátban leírom

Amúgy a párom tudja,de ő azt mondta,hogy ha nekem így jobb,akkor csináljam,viszont ő nem szeretné..

2021. márc. 29. 14:41
 24/25 anonim ***** válasza:
És mire változtatnád meg a neved?Mert ha csak nem német keresztnévre ugyan úgy furán fog hatni
2021. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nagyon nem gondolkoztam rajta. Ez lenne az utolsó dolog,amit változtatnék.
2021. márc. 29. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!