Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Évekkel ezelőtt elmentem...

Évekkel ezelőtt elmentem motorral,hogy a Balatonhoz dolgozni.A motor meghibásodott,haza telefonáltam másnap,hogy hibás a motor,alíg aludtam segítsenek.Anyám nem akarta,hogy apám segítsen.Anyám felől úgy jöttem volna haza ahogy tudok?

Figyelt kérdés
Végül apám értem jött.Anyám évekóta halott,de ennek az esetnek a részleteit mostanában tudtam meg.Azt mondta apám,hogy anyám azt mondta "Dögöljön meg,ha már élményt." A távolság több mint 300km volt.Milyen anya az ilyen? Úgy érzem,hogy anyám talán sosem szeretett igazán. 😔 Ha ő most élne,én segítenék neki,ha bajban van.

#motor #anya #szülő #Cserben hagyva #Szomorú helyzet
2021. márc. 28. 19:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Ennek a kérdésnek már megint kamu szaga van.
2021. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Engedd el a dolgot. Hidd el, ez másokkal is megesett! Nem tudni, akkor pont milyen idegállapotban volt amikor mondta. De mindegy is már nem? Ezen ne agyalj, és biztos hogy szeretett.
2021. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, ha tényleg így is van, ahogy leírtad, már mindegy, anyukád meghalt, tőle már nem tudod kérdezni az igazságtartalmát ennek.


Te sikeresen hazajutottál, nagyobb bajod nem lett akkor. Engedd el a dolgot.

2021. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Rossz idegállapotban volt.Nem szedte az antidepresszánst, sem az agyi értágítót, sem a magnézium tablettát. Ez egyébként úgy volt, hogy apám azt mondta, hogy anyád felől úgy jöttél volna haza, ahogy a sors akarja. Visszakérdeztem, hogy miért? És ő azt mondta, hogy anyád a telefonálásod után ezt mondta.Én is voltam már ideges, de sosem mondtam ilyet. Szóval, így évek múlva fáj...
2021. márc. 28. 20:54
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Idegesen az ember mond olyat, amit át sem gondol..
2021. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem csak annyi volt anyád szólása mögött, hogy ha elég felnőtt voltál, hogy elmenj dolgozni, akkor legyél felnőtt megoldani a problémáidat.

Talán ő látta, hogy egy kamu állásra ugrasz, míg te ezt nem vetted észre.

Talán úgy gondolta, hogy jó lesz neked ez tanulópénznek.


Szerintem is megoldhattad volna egyedül, és nem kellett volna telefonálnod. Ez nem a szüleid problémája volt, hanem a tied. Egyszer le kell válni róluk és önállósodni.

2021. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
57%
Ne haragudj, biztos nagyon szomorú történet amit írsz, ezesetben együtt is érzek veled. De konkrétan ez most mi a f@szom? Le tudnád írni érthetőbben a problémád mert ez így eléggé katyvasz.
2021. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
"Évekkel ezelőtt elmentem motorral,hogy a Balatonhoz dolgozni." Az első mondatig jutottam a kérdésben, de már ez is egy összevissza, értelmetlen, nyelvtanilag helytelen katyvasz.
2021. ápr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Minek ezen agyalni?

A 300km elég messze van távolságban, ahogy a "több évvel ezelőtt" történtek is időben.

Különben én is úgy vagyok, mint az előttem szólók, olvasom, de nem értem ezt a kusza firkát.

2021. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

A szöveget nem értőknek fordítok:

A kérdező évekkel ezelőtt elment a balatonra dolgozni (értsd: alibiból dolgoztak valamennyit a haverokkal, hogy otthon ne azt kelljen mondani, hogy henyélni meg lerészegedni mennek). Ráadásul motorral, mikor a vonat vagy busz sokkal racionálisabb és biztonságosabb. A szülei látták, hogy igazából nem dolgozni megy, hanem balatonozni, csak valamennyit dolgozott is hogy a szülők gyomra jobban bevegye. Igazából egy fiatalkori bulis kaland volt az egész. Aztán amikor lerobbant a motor, sírt a szüleinek hogy menejnek érte (az, hogy alig aludt előtte tudjuk miért van). Valószínűleg nem is magától ment tönkre az a motor, hanem mert ész nélkül húzta a gázt hogy ő legyen a vagány gyerek. Ennyi a történet.


Kedves kérdező: Ha voltál akkora faszagyerek, hogy motorral akrtál lemenni a Balatonra "dolgozni", miért kellett egyből a szülőknek sírni hogy menjenek érted? Miért nem voltál akkora faszagyerek, hogy keress egy szervízt, vagy ha ennyire életképtelen vagy mért nem vonattal mentél?

2021. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!