Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan egy családban, hogy...

Van olyan egy családban, hogy kedvenc gyerek?

Figyelt kérdés

Szüleim együtt élnek. Én lány vagyok, és van egy bátyjám.


Anyukám a tesómat úgy érzem jobban szereti, viszont apukám hozzám jobban húz.


Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy anyukámra nem számíthatok. Csak azt érzem mindenkinek meg van a "kedvenc".


Ez másnál is így van?



2021. márc. 29. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunkban a nővérem a kedvenc, különösen azóta mióta orvosi egyetem kiváló eredménnyel tanul. Vele sokkal elnézőbbek a szüleink, jobban támogatják, a kedvére tesznek ha itthon van, stb.
2021. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a nővérem volt a kedvenc sajnos. Édesapám meg is mondta a szemembe és mindenki éreztette is velem. Talán most már jobb a helyzet. De éppen emiatt nekem csak 1 gyerekem lesz, ő ne érezzen ilyet soha...
2021. ápr. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mi négyen vagyunk gyerekek, vagyok én a legidősebb, meg van 3 öcsém. Apukám meg is mondta a szemembe, hogy neki az egyik öcsém a kedvence, amin már meg se lepődtem, mert folyamatosan neki kedvezett, és amikor a kiskedvenc csinált valami rosszat, akkor inkább engem szidott le helyette. De a másik két öcsémet is imádják a szüleim mert nagyon cukik, egyre gyakrabban érzem azt hogy én vagyok a leghatékonyabb helyzetben. :(
2022. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!