Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Voltál már csaladallitason?...

Voltál már csaladallitason? Milyen volt? Hasznosnak érezted?

Figyelt kérdés
Én konkrétan szülő-gyerek kapcsolatot szeretnék rendbe tenni.

2021. ápr. 4. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Inkább családterápiára menjetek, a családállítás egy nagy kamu, átverés.
2021. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Voltam még gyerekként, Anyuval. Nekem kicsit drámaórának és belemagyarázásnak tűnt. De örültem, mert az a szabály, hogy utána nem beszélhetsz róla. Így anyám megnyugodott és agyonbeszélni se kellett.

De hogy nem ettől lett jobb a kapcsolatunk az biztos.

2021. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%

Lehet beszélni a családállításról,nem értem, ketteske miről beszél.

Igen, voltam. Szerintem hasznos.

2021. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Ketteske vagyok :D. Arról beszélek, hogy amikor én voltam, akkor azt mondták, hogy miután kilépünk a teremből ne beszéljük meg egymással mi történt, hanem hagyjuk hogy leülepedjen bennünk a dolog. Bennünk leülepedett és utána már nem is jutott eszünkbe felhozni. Nyilván nem az volt, hogy soha többé nem lehet beszélni róla.

De ez kb. 10 éve volt, azt tudom, hogy nekem hasznosabb volt, mikor közösen mentünk el egy pszichológushoz és elkezdtünk beszélni a problémáinkról, de mások vagyunk.

2021. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Ne varázslásban gondolkozz, hanem tudományban, pszichológiában. A családállítás a hiszékeny, buta emberek átverése. Mindenkinél kihozzák, hogy elhalt ikertestvére volt.
2021. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%
Kedves kettes, legközelebb érthetően fogalmazz
2021. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Egy videót láttam róla, ahol felvettek egy csoportot, ahogy ott bűvészkednek. Elég nagy kóklerságnak tűnt, semmi emberismeret, tényleg csak a szájába adják az alanyoknak a hülyeséget. Nem csoda, hogy évek óta nem hallottam még a szót magát se, teljesen kikopik lassan hál' Istennek a köztudatból ez a kóklerség.
2021. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7%
Persze hogy a szájába adják, mert aki a családállítást végzi, az tudja, mit kell mondani. Nem lehet ezeket a dolgokat random csinálni!
2021. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%
Durva volt. En nem azert mentem, mert rendbe akarom tenni.(illetve olyan szinten rendben van, hogy kizartam oket az eletembol) Hanem megerteni akartam a viselkedesuket, meg akkor is, ha az beteg. Elozo elet stb miatt. Nagyon megrazott, amik kiderultek, de igy sokkal jobb elfogadnom a mierteket.
2021. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
utolso vagyok, nekem nem voltak a csaladallitason szereplok, csak en es a szemely akivel csinaltam.
2021. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!