Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes felkeresni egy apát...

Érdemes felkeresni egy apát 37 év után?

Figyelt kérdés
3 éves koromban láttam utoljára apámat, (elváltak anyámmal) és utána nem akart látogatni, nem akart gyerektartást fizetni anyámnak. 12-18 éves korom között hiányzott, de anyám lebeszélt a meglátogatásáról, mondván , hogy link ember, felesleges.18-28 éves koromig gyűlöltem, s nem is tudtam megkeresni( nem volt még a facebook elterjedve ennyire). 28 évesen elkezdtem keresni a régi lakásán, a volt munkahelyén, de nem találtam, 2 hónap után feladtam. 28-40 éves koromig az államokban éltem, nem foglalkoztam a dologgal, de azért még bántott a dolog belülről. Ez egy lelki törést okozott életem során, nem tudom most 40 évesen mit mondanék neki,( ha megtalálom, mert facebookon nincs fennt) de szemrehányni már nem akarom semmiképpen....ti mit mondanátok a helyemben? És hogyan keresnétek meg ha nincs facebookon? A magándetektív drága mulatság....

2021. ápr. 7. 21:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
84%
Én 37 éves nő vagyok. Az "apám" egy éves korom óta nem is látott. Az ilyen csupán spermadonor. Semmi értelme megkeresni.
2021. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hiszem egy próbát megér, hiszen nem tudhatom, hogy saját hibájából nem keresett, nem is akart keresni, de hiába is keresett volna, ha 10 évig az USA-ban éltem, és Facebookom se volt. Pénügyileg nem hiszem, hogy kihasználna, mert annyi infóm van róla, hogy dolgozik, lakása van és nem alkesz. Szerintem mindenki megérdemel egy esélyt, nem szabad haragból ítélkezni. Nekem egy bölcs Indián barátom azt tanította amíg kinnt éltem, hogy ,,minden lelket úgy kell elfogadni ahogyan az bolyong"! Csak kíváncsi voltam több véleményre is! Köszönöm!🙂
2021. ápr. 9. 00:44
 33/33 anonim ***** válasza:
62%
Megtaláltad? Beszéltetek?
2021. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!