Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek apámtól hogy szexuálisan...

Félek apámtól hogy szexuálisan is zaklatni fog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában nem csak anyámat "zaklatja szexuálisan" hanem engem is. Anyumnak folyton a seggét meg a melleit fogdozza előttem is, pedig már megkértüt rá hogy ne tegye.

Tegnap pont edzettem és csak úgy kopogás nélkül be jött a szobámba én meg ott álltam előtte sportmelltartóba és rettentő szégyenlős vagyok. Ma mentem be a szobámba és rácsapott a seggemre, most először csinált ilyet, nagyon zavarba vagyok és félek.

Arra is gondoltam már hogy lehet kamera van a szobámban mert kaptam új ágyat és hát bevallom este szoktam ezt azt csinálni és múltkor megkérdezte hogy "na már felavattad az ágyad rendesen? " Lehet hogy tényleg ő azt nézi hogy én masztizok este?????????? Nagyon félek ettől is.

Apám nagyon erőszakos is. Nyáron itthon 2x majdnem megvert, de a hajamat azt meg is tépte 1x teljesen jelentéktelen dolog miatt, én nem csináltam semmi rosszat. Anyumat is egyszer fejbevágta nem kicsit, sírt is utána. Anyámnak folyton olyanokat mond mit például: "kishülye, fejbevágjalak?", ha én meg közbe szólok akkor azt mondja hogy "na neked kuss legyen" "te csak maradj kussba" "te csak maradt csöndbe"

Anyumat folyton csicskáztatja,például minden nap mondja neki kb 3x hogy "önts az üvegembe üdítőt és hozd be a szobába de még ma", meg múltkor nem öntött neki mert elfelejtette ezért apám kiabált és elmondta mindennek anyumat. Mondtam már apámnak hogy légyszíves ne csicskáztassa már folyton anyát, erre ezt mondta: "Azért van itt hogy kiszolgáljon"

Nagyon félek akkor ha csak én meg apám vagyunk itthon, félek hogy szexuálisan vagy fizikailag bántani fog.

Köszönöm annak ki elolvassa, kérem aki tud segítsen! Mással is történnek ilyen dolgok?😔



2021. ápr. 9. 11:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 anonim ***** válasza:
96%

Anyud tud róla?

Vajon miért nem tesz az ellen, hogy elhagyja?Errõl beszélned kell, ha otthon maradsz vele ketten, mindenképpen tudni kell valakinek róla a közelben.

2021. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/134 A kérdező kommentje:

#11 17 éves vagyok. Én is sötétben takaró alatt szoktam amikor már alszanak..

Ezt ki lehet deríteni valahogy hogy van e kamera a szobámba? Nincs erre valami alkalmazás vagy valami ami kimutatná? Körbe néztem már én nem látok kamerát de lehet hogy kicsi és csak nem vettem észre..

2021. ápr. 9. 11:53
 13/134 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem kéne többször mondania hogy vigyek be neki üdítőt még ma.

Hót ziher hogy nem szolgálnám ki. Mi az hogy anyádnak ez a dolga???

Én is abban látom a megoldást, hogy ti ketten jól össze tudnátok játszani. Fogjatok össze, és tegyétek helyére ezt a pasit. Mert ez nem apa, egy normális apa nem ilyen.

2021. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/134 A kérdező kommentje:
#13 mármint miről tud anyum? A kamerás részről nem tud, a tegnapi edzős melltartós dolgot meg a mai seggre csapast ma el fogom neki mondani mert már elegem van apámból..
2021. ápr. 9. 11:55
 15/134 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre app,csak megkeresni lehet.

Tényleg nézz át minden pici szegletet,a polcokat,mindent.

2021. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/134 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ott kamera megnyugodhatsz. Apád nem ért hozzá
2021. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/134 anonim ***** válasza:
97%

A bántalmazó kapcsolatok dinamikája ilyen.

A kívülállók ott hibáznak először, hogy "nem értik".

Normális emberrel nem lehetne ezt megtenni, de a bántalmazottak nem "normális" , ép, egészséges önértékelésű személyek, hanem súlyosan traumatizált, patológiás, vegetáló lények. Függenek, mert nem tudják, hogy lehetne nem függeni is.

Nem hiszik el, elutasítják a segítséget. Rettegnek mindentől, ami valtozás, mert ehhez a beteg, torz helyzethez alkalmazkodtak, ezt tanulták meg, ezt érzik sajátjuknak, normálisnak.

Nem fog változtatni, mert az rémisztő. A maradék biztonságérzetét is elveszítené és azt nem kockáztatja.

Értéktelennek hiszi és gondolja önmagát, emiatt életképtelen módon viselkedik.

Újra kéne őket installálni, de kevesen jutnak el - élve... - odáig, hogy erre lehetőségük legyen.

Ez a lány le fog lépni, de ha 5 ev múlva kacsalábonforgó, tejjel - mézzel folyó, biztonságos kánaánba hívná az anyját, az nem menne.

Mert nem merne, és nem hagyná cserben az Embert, akinek ő hűséget fogadott, és jóban - rosszban.....


Ezt kívülről nem lehet megoldani.

"Csak a halál". Jellemzően nem a bántalmazóé.

2021. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/134 A kérdező kommentje:

#15 én sem szolgálnám ki, csak egyszer mondta anyum hogy inkább beviszi neki minthogy kiabálás meg veszekedés legyen a vége😔 Írtam hogy egyik nap is mi volt...: apám mondta hogy vigyen be neki üdítőt, anyum nekiállt főzni meg takarítani, fél óra múlva meg apám el mondta a szobaban mindennek, gondolok itt ezekre a mondatokra: "ha mondom hogy hozz be akkor ez legyen az első dolgod, addig ne állj neki semminek!!" "ennyire se vagy képes hogy egy üdítőt behozz??"

Ja és szoktak olyanok is lenni hogy apám valamit akar mondani anyumnak és nem kijon a szobából és elmondja neki, hanem kiabál neki ottbentrol meg fütyül neki, és ha nem hallja egyből és nem megy be egyből akkor le süketezi anyukámat😔

2021. ápr. 9. 11:59
 19/134 anonim ***** válasza:
85%

Azonnal kérj segítséget, ne féljetek a hatósághoz, vagy valamilyen hivatalos szervhez fordulni!!

Ha még jobban eldurvul,a helyzet, cselekedjetek, még időben!

A szobádban nézz körül rendesen, hátha kép-vagy hang rögzítésére alkalmas eszköz el van rejtve, esetleg ha lesz rá alkalmad ennek az aberráltnakma számítógépét, telefonját nézd át.

Kitartást, minden rendben lesz!

2021. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/134 anonim ***** válasza:
78%

"Függenek, mert nem tudják, hogy lehetne nem függeni is"

Az apja a pénz kereső, ezért függenek tőle. Erre nem gondoltál?

2021. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!