Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor a szülő, gyereket...

Ilyenkor a szülő, gyereket szül, vagy cselédet?

Figyelt kérdés

Ketten élünk anyámmal. Ő dolgozik, én most egy hónapja nem, mert a főnököm még a hónapban nem tud alkalmazni.

Minden napomat konkrétan beossza, takarítással, pakolással meg úgy amúgy mindennel, és saját magamra nem jut időm. De ugyan ezt csinálta, amíg dolgoztam. Csak mert, hogy ő többet dolgozi, alap dolognak számít, hogy én mindent megcsináljak itthon, hogy neki ne kelljen. Ő szerinte.

Tehát ha szabadnapos vagyok, akkor se olvashatok, nézhetek egy sorozatot, vagy csak lustázhatok, mert mindent is velem csináltat meg.

Ma kimaradt a szemét levitele, de egyébként mostam, porszívoztam, mosogattam, rendet tettem, elpakoltam a száraz ruhákat, mellette kutyát sétáltattam, és ő azon verte ki a hábroút, mert nem vittem le a szemetet.

Ő azt várja el, és várta el, mióta képes vagyok a takarításra, hogy helyette csináljak meg mindent, és neki a kisujját se kelljen mozdítania. Plusz a kutyák, és macskák ellátását is nekem osztotta ki. Képtelen levinni a kutyát, vagy megetetni a macskákat már. Inkább én maradjak fent későig, és ha ő kel korábban se viszi le.

Másoknál is így van, vagy csak az én anyám tart egy cselédnek?


2021. ápr. 16. 19:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, eddig (huszonsok évig) anyád csinálta, most csinálhatod te is, amíg otthon laksz. Anyád némileg öregebb már nálad, kevesebb az energiája. Majd te is megtapasztalod pár évtized után.
2021. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

27-re!


"De ugyan ezt csinálta, amíg dolgoztam. Csak mert, hogy ő többet dolgozi, alap dolognak számít, hogy én mindent megcsináljak itthon, hogy neki ne kelljen. Ő szerinte."


Felfogtam.

2021. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Keress egy olajsejket, legyél ágyas és nem kell takarítani... :D
2021. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!