Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fogják a szüleim is a...

Miért fogják a szüleim is a feleségem pártját?

Figyelt kérdés
A szüleimtől mikor még egyetemre jöttem kaptam egy lakást. Egy szoba, egy fürdőszoba, és egy közös tér nappali, ebédlő, konyha. Nagyjából 40 m² lehet. Mikor még csak a barátnőm volt, a feleségem ideköltözött hozzám. Már 4 éve élünk itt. A feleségem szeretne elővárosba költözni, kertes házba. A gyerek tervezés miatt úgy gondolja ez jobb ötlet. Ha szeretnénk testvért, lenne elég hely hozzá, a gyerek a saját udvarunkon játszhatna, jobb a levegő, nyugodtan elengedné biciklizni, vagy mondjuk egyedül vásárolni ha annyi idős lesz. Már talált magának munkákat is, és szerinte mindent el tudna intézni a városban. Én meg elvileg vonattal 30p alatt Bp-en lennék. Szerintem ez rossz ötlet mivel rohadt drága, és egy gyerek itt is elférne. Van itt játszótér a közelben, jó ovi, suli, ilyesmik. A feleségem szerint egy idő után muszáj lesz egy saját szoba a gyereknek, de ez még néhány év, szerintem nem kell úgy sietni. A szüleim is támogatják a feleségem ötletét, és pénzzel is be akarnak szállni, meg el akarják adni ezt a lakást és az abból bejövő pénzt is rákölteni. Miért fogott így össze mindenki ellenem?

2021. ápr. 18. 07:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%
A többiek nem akarják, hogy két év múlva itt sírj, hogy nincs szex, mert ott a gyerek a szobában.
2021. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
A feleségem Nyíregyházára akart visszaköltözni a szüleink közelébe, de én ezt nem akarom, szóval az előváros az már kompromisszum volt.
2021. ápr. 18. 09:04
 13/37 anonim ***** válasza:
94%

"Nekem nem az utazással van bajom, elég jól ki van építve minden, de akkor is, szerintem még felesleges ez"

Ha most minden feltétel adott, mit veszítesz ha költözöl?

Mert azzal viszont nagyon sokat veszíthetsz ha később jössz rá hogy hamarabb kellett volna költözni.

2021. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
95%
Ekkora ter meg gyerek nelkul is kicsi lett volna nekunk 🤦
2021. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
83%

Mert mondjuk a feleségednek van igaza?🤷‍♂️

Kicsi lesz az a ház, ha jön a baba! Jobb lesz majd babával keresgélni (a valószínűleg jóval drágább) házat? 🤦‍♂️

2021. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarsz meg gyereket ennyi.
2021. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
86%
40 nm2 3 embernek? Te sem gondoltad komolyan. Mi most költözünk nagyobbat 42 nm2-ről egy 80-asba, mert gyereket tervezünk. Drága, és? Minden drága. Nekünk is rámegy majdnem az összes spórolt pénzünk, plusz ugye hitel, de nem fogunk egy 40 nm2-es tetőréri lakásban nyomorogni hárman, plusz egy macska, amikor most alig férünk el. Igaza van a feleségednek.
2021. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
84%

8-as

Persze közös vagyon lesz.

És? Szeretik egymást.

Ameddig minden közös és közös is marad addig nem lesz gond.

Aki félti a pénzét az ne házasodjon.

Egyszer fiatal koromban láttam egy családot elöttem fizettek.

Hatalmas terror lehetett mindenki nyomorúságos volt.A férfi eggyértelműen uralkodott felettük.

Elővette a tárcáját és a gyerekek az asszony is ágaskodva próbáltak bele lesni.

A férfi szemmel láthatóan élvezte ezt.

Takarva a tárcáját fizetett.

Ezt sose felejtem el.


A feleségemmel nálunk minden közös ha kell valami megvesszi magának.Ha nekem kell megveszem.

Hozzáteszem hogy ésszerű keretek között.

Dolgozunk közösen így minden közös.

De ha az asszony nem dolgozna akkor is jár neki mert az idő a fiatalság a házi munka a főzés a háttér amit biztosít stb.

Le kell sz.ni a pénzt.

2021. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%
Fú bas*ki, kulfoldon elek, 40m2-be be se engednek 2 embert, nemhogy 3-at.
2021. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
19%

#18


Jópár férfi ismerősöm nincstelen lett a házasság után, én azért óvatos lennék bárki helyében.


És nem, nem csak a férfi lehet a hibás, ha elvész a bizalom.


"Le kell sz.ni a pénzt."


Amíg van hol laknod, van mit enned, addig valóban. Na de utána?

2021. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!