Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért csinálja ezt...

Anyukám miért csinálja ezt velem? Direkt rosszat szivatni akar?

Figyelt kérdés

Anyám ma közölte hogy muszáj elmosogatnom, nem érdekli az sem ha szkafanderben csinálom, de addig nem főz, ameddig nem tiszták az edények annyira hogy én abból szívesen egyek...

Tudja hogy undorodok a kajamaradékos, koszos, büdös tányéroktól. Azért csinálja mert nem jelentkeztem be matekra és a hülye tanár bevágott egy egyest? 17F



2021. ápr. 19. 12:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyetértek anyukáddal és ő csinálja jól, hogy nem hagyja, hogy csak elvárd a kaját, valamicskét tegyél is érte.
2021. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen még elmegy, ha ekkora hisztis szar vagy, de 17 évesen már baromi ciki.
2021. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim válasza:
98%

Nem ezért a vadászért jöttél, de sajnos igaza van. Mosogass el. Máskor is, meglepetésből. A jutalmad nem fog elmaradni részéről.

28/L

2021. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező és a #13-as ékes példája, miért nem akarok gyereket. Akarjon a nyavaja. Ha undorodsz a kajás tányéroktól, a megoldás egyszerű: ne egyél...
2021. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
9%

24#

Azért nem akarsz gyereket mert nem fog neked mosogatni?XD

Legalább elismered hogy alkalmatlan vagy erre, grat

2021. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
98%

17éves és (szerinted) férfi ???

Jó, ha 5 éves durcás, lusta, koszos kölyök, legalábbis annak értelmi szintjén!

Ha anyudat, mint jelenlegi háziszolgálódat kikészítetted és kukáztad, asszony helyett kellőképpen kosztűrő csicskást keress, aki a csótányszaporítás mellett segít az egér-, ágyipoloska és hangyatenyészetnél is, és máris megvalósul a ZEN-állapot, a harmónia a jelenleg elnyomott, hátrányos helyzeted helyett.

(Igaz, a szomszédok baromira utálni fognak titeket.)

Hogy képzeled a hétköznapjaidat anyud nélkül? Bele sem gondoltál még, ugye?

2021. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a koszos, büdös tányérokat. Pont erre jó a mosogatás :D



Tipp: ha nagyon durva, akkor papírtörlővel szedd le róla a nagyját, és áztasd be az edényeket meleg, mosogatószeres vízbe. Így könnyebben lejön róla a mocsok, pláne ha nem azonnal lett elmosva és rászáradt. ásrészt nem lesz büdös.

2021. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 Metionin ***** válasza:
100%
Anyukád valószínűleg stresszes, ami nem meglepő a jelen helyzetben. Az is lehet hogy az egyesed miatt vergődik de szerintem csak szimplán unja, hogy nem segítesz neki eleget (legalábbis szerinte, azt ugyanis nem tudjuk hogy másban segítesz-e). A mosogatástól való undorodást megértem, nekem is a halálom meg a páromnak is, de szerencsére feltalálták a gumikesztyűt. Próbáld ki, mi abban mosogatunk. bizonyára jóanyádnak se a mosogatás a hobbija csak tudod a felnőtt életben a dolgok 80%-át nem szívesen csinálja az ember, de muszáj.
2021. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
100%
Kvára igaza van anyádnak. Ha szín 5ös lennél matekból akkor is elmosogathatnál 17 évesen egészen nyugodtan. Mondjuk ha zabálás után rögtön elöblítenéd/beáztatnád a szennyest, akkor nem kéne a berohadt kaját szagolni. De nem baj, pár ilyen undorító mosogatásélmény után csak megtanulod.
2021. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
100%
LOL, sokat mosogatok, de sosem volt büdös, a kajamaradékot normáliséknál meg belekaparják a kukába, vagy megetetik az állatoknál, vagy ne adj Isten, megeszik. Húzzál kesztyűt.
2021. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!