Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért csinálja ezt...

Anyukám miért csinálja ezt velem? Direkt rosszat szivatni akar?

Figyelt kérdés

Anyám ma közölte hogy muszáj elmosogatnom, nem érdekli az sem ha szkafanderben csinálom, de addig nem főz, ameddig nem tiszták az edények annyira hogy én abból szívesen egyek...

Tudja hogy undorodok a kajamaradékos, koszos, büdös tányéroktól. Azért csinálja mert nem jelentkeztem be matekra és a hülye tanár bevágott egy egyest? 17F



2021. ápr. 19. 12:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%
49: ilyen is volt...???? Anyámborogass! :-D :-D
2021. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. ☺️ Kiakadt februárban egy 17 éves srác, hogy az anyjáék őt hátbaszúrták (komolyan így írta) azzal, hogy kidobták a karácsonyfát, ami már kopaszra potyogott, amíg ő az iskolában volt. Majd büszkén, hogy ő olyan hisztit csapott ezért, hogy a szülei az utcáról kénytelenek voltak visszahozni a fát. A kérdése kb. az volt, hogy hogy tehettek ilyet a szülei. Szá-na-lom!
2021. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%

52: na akkor erről lemaradtam...!


Hasonló hisztistini volt pár hete, akit nem engedtek be zárás előtt 2 perccel a boltba, és a bolt előtt csapkodta földhöz a cuccait, meg verte a nyálát vagy 100 kommenten keresztül... :_D :-D :-D Tán még a rendőrséget is kihívta, mert nem tudott 7-kor kólát venni...


Jajjjjjj! :-DDDDD

2021. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. 😂 Komolyan hol élnek ezek? Ez a kérdező is remélem legközelebb arról ír majd panaszt, hogy a gonosz anyucija nem törli ki neki... Dedó.
2021. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
100%

54: ez meg a mai "gyöngyszem"..... Persze kb. 95%, hogy kamu, de akkor is.... zavarja, hogy szexelnek a szülei... És persze nem nekik szól, hanem kiírja a gyk-ra...


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2021. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozó tinik szórakoznak, tiszta dedó. Mondjuk ez a kérdező sajnos nem troll, nem egyszer futottam bele az értelmes kérdéseibe sajnos, feszt a szülei miatt nyavalyog, a stílusát könnyű megismerni.
2021. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
21%
Hogy kell stílusról valakit megismerni? :-D
2021. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Simán... Ha látsz egy 17 éves majdnem felnőttet, aki feszt a szüleire panaszkodik a létező legszánalmasabb dolgok miatt, amiket más már 10 évesen cikinek tartana, akkor ez nem is kérdés. Jah, és a vaktában felnőttezés is ugyanahhoz a hisztis 17 éves sráchoz köthető.
2021. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk ha ezeket mind eegy ember írta és ha csak a fele igaz akkor súlyos problémai lehetnek az illetőnek amit valószínűleg egy hatalmas atyai pofon sem old meg. Talán a pszichiáter. De az sem biztos.
2021. ápr. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
100%

Előre sajnálom azokat akik veled fognak élni xd

(Én is teszek egy ilyet, csakhogy menci legyek.. LOL :D)

2021. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!