Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért csinálja ezt...

Anyukám miért csinálja ezt velem? Direkt rosszat szivatni akar?

Figyelt kérdés

Anyám ma közölte hogy muszáj elmosogatnom, nem érdekli az sem ha szkafanderben csinálom, de addig nem főz, ameddig nem tiszták az edények annyira hogy én abból szívesen egyek...

Tudja hogy undorodok a kajamaradékos, koszos, büdös tányéroktól. Azért csinálja mert nem jelentkeztem be matekra és a hülye tanár bevágott egy egyest? 17F



2021. ápr. 19. 12:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rosszul sejted. Nem, nem zavar, csak élből lejáratod vele magad. A rosszul tanulást pedig a kérdezőnek írtam aki egyest kapott, te észkombájn.
2021. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem illet volna odaírni hogy neki írod? Velem pampogsz, feltűnt? xD

Igen szeretem élből lejáratni magam. Amúgy nem gondolod hogy azért kapta mert nem volt ott matekon?

2021. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék talán... Igen, megállapításom elsőnek is helyes volt.
2021. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
1%

Sosem cáfoltam xD Csak egy ilyen után elvárni hogy én szöveget értelmezzek...

Nem túlzás? Ez nagyobb feladat a mosogatásnál is...

2021. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, még ahhoz is hülye vagy hogy atjelentkezz abba a fiokodba amivel a kérdést feltetted.
2021. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja anyád, mert nem akarja, hogy a fia egy életképtelen mamakedvence legyen, aki egy olyan egyszerű feladatra se képes, mint a mosogatás. Mi lesz ha elköltözöl vagy kolis leszel? Anyád járjon majd oda is mosogatni neked?

Teszem hozzá elég későn kezdi a nevelésedet, én már általános iskolásként el tudtam mosogatni, 17 évesen már a hétvégi nagymosást intéztem. A szobádat legalább te takarítod, vagy a porszívó zúgásától megfájdul a buksid?

2021. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 A kérdező kommentje:
Már régóta nyaggat ezzel a mosogatás idiótasággal, csak eddig megúsztam mindig máshogy...
2021. ápr. 19. 17:54
 48/70 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, hogy eddig nem sikerült megtanulni
2021. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a csúnya, rossz és gonosz anyukád azt is elvárja, hogy magadnak töröld ki a valagad. Hallatlan gonoszság! Nem te hisztiztél itt nekünk februárban azon, hogy anyádék leszedték a karácsonyfát? 😆
2021. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%
45: nem mondod, nhogy több regről is osztja az észt......? Na visszaolvasok. :-D De szánalmas.....
2021. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!