Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szereted a gyereked/gyerekeid?

Szereted a gyereked/gyerekeid?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretem, sőt bánom, hogy van
Nem szeretem, nem is bánom, nem érdekel
Szeretem, de csak kicsit
Egészséges mértékben szeretem
Túlzottan szeretem
60 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%

Két lányom és egy fiam van. A fiú a kedvencem, mert ő a legaranyosabb.


Van még egy negyedik is, de azt nem számolom, mert otthagytam a kórházban. Nekem down kóros nem kell.

2021. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
#1 remélem troll vagy...
2021. ápr. 23. 16:28
 3/26 anonim ***** válasza:
66%

1.

Húha egyes, őszintén megvallva, én is lemondanék a súlyosan beteg gyerekemről, de azért ilyen hangnemben nem kellene róla beszélni, mert akkor is belőled meg a férjedből lett, és ő is ember.

2021. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne szeretném, mindennél jobban akartam őket, vágytam rájuk. Nyilván az újszülött kortól a felnőtt életig vannak problémák, de ilyen az élet. Igyekszem úgy nevelni őket, hogy senki se sérüljön!
2021. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok troll, csupán őszinte. Arc és név nélkül megtehetem, hogy nem játszom meg magam.
2021. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
#1 bárcsak a te szüleid is azt mondták volna hogy nekik nem kell ekkora féreg.
2021. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

Itt a gyakorin mindenki szereti a gyerekét. Nekem nincs és nem is lesz. A nagymamám azt mondja szereti anyámat, mert mégiscsak a gyereke, de 30 évem alatt minden alkalmat megragadott, hogy szidja őt nekem. Szó szerint, akárhányszor beszélek a mamámmal, biztos, hogy szóba hozza anyámat, hogy mekkora egy szerencsétlen.

Anyám ugyanez pepitába, ő is szereti a gyerekeit, egészen addig, amíg pontosan azt mondjuk, úgy viselkedünk, azt gondoljuk, ahogyan ő. Ha nem, akkor már idióták vagyunk stb. Szerencsére már rég elköltöztem és nem kell hallgatnom.

Itt ilyen választ nem fogsz kapni, mert itt szuper mamik vannak, akik imádják a gyereküket és csodálatosan nevelik őket.

2021. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon szeretem, de egyre nehezebben bírom elviselni
2021. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%
Azért kicsit túlzás az hetes, hogy itt mindenki szereti a gyerekét gyakorin. Max a kismama témakörben, de a többiben heti, ha csak nem napi szinten vannak olyan kérdések, ahova olyan válaszok jönnek, hogy nekik soha nem lesz gyerekük, meg az átok, vagy hogy van nekik, de megbánták (pl a rengeteg elvált apa, aki rá se néz a gyerekére). És ezekből rengeteg ilyen van itt.
2021. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%

6!


Ugyanmár, az átlag ember eleve abortuszra megy, ha megtudja hogy esélyes a down kór vagy valami hasonlo a magzatnál. Ne legyünk álszentek.

2021. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!