Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szereted a gyereked/gyerekeid?

Szereted a gyereked/gyerekeid?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 16:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy szeretem.

Eleinte nem akartam gyereket, de a férjem nagyon vágyott rá.

Ha tudom, hogy ilyen kis tündér lesz, már évekkel ezelőtt szülök.

2021. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szeretem a gyerekem, de ha vissza lehetne tekerni az időt biztos, hogy nem szülném meg. Eleve nem is akartam még gyereket, csak hát még is így alakult. Nagyon nehéz vele, pedig még csak 2 éves. Nem léphetek ki vele nyugodtan a lakásból, mert minden miatt hisztizik. Szeretnék szabad lenni, úgy érzem elveszi az egész fiatalságom. A párom csak hétvégén van itthon munka miatt, így minden az én nyakamba szakad. Alig várom, hogy ovis legyen. Sokan kérdezik, hogy mikor jön a következő, mert hát azért mégiscsak kell neki egy kistesó. Hát szüljön még egy gyereket,aki akar, mert én biztos, hogy nem fogok. Nincs az az Isten, hogy én ezt mégegyszer végig csináljam.
2021. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szeretem őket, az életem adnám értük bármikor!!! (de ha esetleg lenne, vagy lesz egy következő életem, nem vállalnék gyereket, férjhez sem mennék soha, csak használgatnám a férfiakat, aztán mehetnének arra amerről jöttek)
2021. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem szeretem őt , csak elviselem. A párom az életem értelme, ő tartja még bennem a lelket, és segít mindenben, de akkor is elegem van a kölyökből..
2021. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23%

Nem, elbaxta az egész életem.

Ha tehetném elhúznék jó messzire, feketén dolgoznék hogy gyerektartást se krlljen fizetni.

2021. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
20%
Gyűlölöm őt, tervezem is, hogy itthagyom az egész családot, és lelépek, mert már az öngyilkosság határán vagyok... 35N
2021. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!